0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Установки алмазного буріння

0
8 680 грн.
Установки алмазного буріння

  Установка алмазного буріння - потужний агрегат для просвердлювання отворів в матеріалах з високою міцністю, наприклад, в бетоні, асфальті, мармурі, граніті та ін. На відміну від дрилів алмазного свердління , їх використовують для пробуріванія отворів значного діаметра. Пристрої мають систему кріплень, тому від працівника потрібно мінімум зусиль при використанні дрилі.

Сфера застосування установок алмазного буріння

  Агрегати використовують під час будівництва та демонтажу. Вони відмінно підійдуть для прокладки комунікацій - труб, систем електропостачання, повітропроводів (масштабних систем вентиляції), технологічного обладнання і т.д).

Серед причин скористатися установкою алмазного буріння:

 • Висока швидкість роботи. Потужний двигун скоротить проведення робіт, що заощадить час при будівництві. Це важливо, адже більшість процесів при монтажі послідовні і взаємопов'язані;
 • Якість зрізу і точність. Завдяки якості інструменту і продуманій конструкції, на матеріалі не залишається відколів і нерівностей;
 • Безпека. Установка алмазного буріння має віддалену систему управління, а спеціальна захисна муфта допоможе при випадковому заклинюванні алмазної коронки в разі порушення правил експлуатації;
 • Універсальність і зручність у використанні. Установка алмазного буріння не вимоглива до умов експлуатації. Її можна використовувати для матеріалу будь-якої міцності, в тому числі армованого бетону або основи з нерівною поверхнею. Агрегат не потребує значних фізичних зусиль працівника, а для його використання досить наявності базових навичок та ознайомлення з інструкцією по експлуатації;
 • Екологічність. «Мокре» свердління дозволяє уникнути наявності в повітрі пилу і твердих частинок матеріалу.
ustanovkaalmaznogosverlenijaeibenstockple182-4sverlilnaja-ustanovka-husqvarna-dms-160-a_6
  При цьому сверлильная установка має просту конструкцію: вона складається з дрилі-електроприводу , стійки , алмазної коронки , а так само системи подачі охолоджуючої рідини.

Особливості вибору установки алмазного буріння

Пристрої відрізняються основними технічними характеристиками:

 • потужністю,
 • масою,
 • типом двигуна,
 • сухим і / або мокрим типом свердління,
 • можливістю буріння під кутом,
 • наявністю додаткових особливостей.

  Можна купити установку алмазного буріння з бензиновим або гідравлічним двигуном. Яка ж краще? Перший варіант найбільш поширений, але вимагає постійного джерела живлення. Гідравлічні установки алмазного свердління бетону відрізняє те, що двигун і сверлильная головка розділені і пов'язані гидропередачей. Такі агрегати стануть відмінним рішенням для складних видів робіт, які потребують значної глибини буріння і коронок з великим діаметром.

zastavka-koronki
Пристрої з двигуном внутрішнього згоряння зустрічаються рідше: їх використовують при проведенні дорожньо-будівельних робіт.

Правила придбання якісної установки алмазного буріння

  На нашому сайті можна знайти установки алмазного свердління бетону ціна яких сформована без високих надбавок. Це обумовлено прямим співробітництвом з імпортерами і наявністю власних складів для зберігання продукціі.Значітельное увага приділена якості нашого алмазного інструменту: ми працюємо лише з надійними виробниками, забезпечуючи наявність всієї необхідної технічної документації та обов'язкової гарантії.

Порівняльна таблиця установок алмазного буріння

Найменування

Середня ціна

Алмазна свердлильна установка TITAN PDAKB2161 + стійка NS101

8 132 грн.

Установка алмазного буріння Titan PDAKB2251

11 545 грн.

Бурильна установка GTM DK-182 (вертикальна стійка)

18 779 грн.

Сверлильная установка Husqvarna DMS 160 A

21 263 грн.

Установка алмазного буріння Eibenstock DB 200 з нахилом (0B33EGROK)

21 805 грн.

Установка алмазного буріння Eibenstock DB 200 (0B33E00K)

22 895 грн.

Сверлильная установка Eibenstock DBE 162 з нахилом

46 418 грн.

Сверлильная установка Husqvarna DMS 240

48 732 грн.

  Ми оперативно сформуємо замовлення: є можливість доставити товар в будь-який куточок України чи забрати його самовивозом з міста Київ.

  У разі коли алмазна коронка не підходить під установку необхідно придбати спеціальні перехідники, тоді у вас буде можливість повноцінно і в повній мірі використовувати ваш пристрій.

perehodniki

  Легко і зручно клієнт може отримати відповіді на свої питання: можна звернутися через форму на сайті або по одному з вказаних номерів. Така послуга може знадобитися і для правильного вибору комплектуючих до пристрою.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.