0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Заклепочники механічні

Заклепочники механічні

  Механічні заклепочники, або ключ заклепувальний, - це ручний інструмент, яким виконують заклепочні з'єднання деталей. Проста конструкцій і надійність заклепочника визначають популярність як методу заклепувального з'єднання, так і цього інструменту. Тому він придбав широку сферу застосування - від побуту до професійного будівництва та виробничих цехів.

Пістолет заклепувальний: принцип дії

  Заклепувальний ключ - це інструмент з максимально простою конструкцією. У його голівці розміщується тримач кріплення. Заздалегідь в заготівлі потрібно просвердлити отвір, в яке поміщають заклепку. Потім залишилося лише натиснути на важіль - заклепочник розплющить кріплення, і він надійно зафіксується в матеріалі деталі.

Переваги роботи з заклепками:

  • простота роботи;
  • надійність фіксації;
  • естетичний зовнішній вигляд кріплення;
  • мінімальні витрати. Заклепувальний пістолет і витратні матеріали (кріплення) коштують недорого.

  Заклепки використовують, коли потрібно швидко скріпити деталі, є ризик, що використання інших кріплень призведе до появи тріщин на поверхнях, матеріал заготовки можна нагрівати або свердлити, потрібно з'єднати деталі з різних матеріалів при неможливості використання зварювання.

Види заклепочників

Заклепочник, або заклепник, буває різного типу:

  • ручний, або механічний;
  • пневматичний;
  • електричний (мережевий або акумуляторний).

  У даному розділі представлені ручні заклепувальні пістолети. Їх переваги - проста і надійна конструкція, доступна ціна. Заклепувальний механічний ключ можна використовувати в умовах великої запиленість приміщення, на об'єктах, де немає електрики.

Вони бувають двох типів:

  • дворучними заклепочник - інструмент з двома ручками, на які потрібно натискати обома руками для подачі потрібної напруги на заготовку. Цей інструмент працює за принципом важеля, його продуктивність безпосередньо пов'язана з силою зусилля, що додається. Дворучні заклепочні ключі з поворотною головкою дозволяють виконувати роботу в важкодоступних місцях.
  • кулісними заклепочник - інструмент з однією рукояткою та ножиці принципом дії. Щоб передати зусилля на заготовку, потрібно натиснути на рукоять, але потрібно менше фізичного навантаження. Дозволяє працювати швидше, тому прекрасно підходить для роботи з великою кількістю заготовок. Зазвичай такі заклепочники використовуються в приватному будівництві або в майстернях, де кріплення заклепок - допоміжний процес.

  Крім того, заклепочники діляться на дві категорії в залежності від типу кріплень, з якими вони можуть працювати. Якщо заклепочні пістолети для витяжної і для різьбовій заклепки. Перші більш популярні.

Як вибрати заклепувальний ключ?

  При виборі заклепувального ключа орієнтуйтеся в першу чергу на товщину заготовок, які потрібно скріпити. Вона повинна бути менше граничного допустимого показника заклепочника. Розмір заклепок також вказується в профілі інструменту. Вона може варіюватися в діапазоні від 2,4 до 8 міліметрів.
  Необхідно звертати увагу на виробника інструменту, ціну ручного заклепочника. Добре зарекомендували себе заклепочні пістолети від брендів Groz, STACO, STANLEY, вони представляють оптимальний баланс ціни / якості.

Купити ручний заклепочник в Україні за найкращими цінами

  Якщо ви хочете купити заклепувальний пістолет недорого, вам потрібен інтернет-магазин «Промтовари». У каталозі представлений величезний асортимент якісних заклепочників від провідних брендів. Продукцію преміум-сегмента ви можете купити за цінами, нижчими за ринкові. Доставка здійснюється у всі регіони України.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.