0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Скобо- і цвяхозабивачи

Скобо- і цвяхозабивачи

  Цвяхозабивач, скобозабивач або гвоздобій - це спеціальний інструмент для автоматичного забивання цвяхів, штифтів або скоб в стіни або інші тверді поверхні. Його використовують при виготовленні меблів, встановлення парканів, в покрівельних роботах, при складанні піддонів, в будівельно-ремонтних роботах та інших сферах. Інша назва такого інструменту - нейлер.

З якими кріпленнями працює цвяхозабивач?

Автоматичний гвоздезабивной молоток дозволяє працювати з кріпленнями різного розміру і типу. Зокрема, його використовують для забивання:

 • цвяхів;
 • шпильок;
 • скоб;
 • штифтів.

  Багато виробників пропонують комбіновані моделі, які дозволяють працювати з декількома типами кріпленнями (наприклад, і з цвяхами, і зі скобами).

Як працює будівельний пістолет для цвяхів?

  Процес забивання цвяхів зі спеціальним інструментом (цвяхозабивач) максимально спрощений. Дуло пістолета потрібно піднести до поверхні і натиснути на курок, - під високим тиском цвях увійде в матеріал до самої капелюшки. За допомогою пістолета можна забивати по 3 цвяха в секунду, - це вражаюча швидкість.

Види цвяхозабивних пістолетів

Залежно від специфіки приводу і типу харчування, гвоздезабівателі діляться на кілька великих категорій:

 • Електричний цвяхозабивач - мають порівняно невеликою силою удару, тому спектр витратних матеріалів, для яких підходять такі моделі, обмежений. Зазвичай його використовують при ремонті для оздоблювальних робіт, на складах для збірці піддонів. Більшість електро цвяхозабивач підходять для скоб і цвяхів до 40 міліметрів в довжину, рідше - до 70. При цьому вони характеризуються невеликими габаритами, масою, дозволяють регулювати силу удару, іноді оснащені функцією подвійного удару.
 • Акумуляторний цвяхозабивач. Їх характерна риса - касетний магазин. На ринку представлений дуже широкий вибір щодо потужності, розмірів витратного матеріалу. Одного заряду АКБ може вистачати на 700 ударів. Але їх розмір і вага більший, ніж в електричних.
 • Пневматичний цвяхозабивач - найбільша категорія, до якої входять різні типи моделей за розміром кріплення і іншим параметрами. Максимально прості і невибагливі у використанні інструменти. Дозволяють працювати в важкодоступних місцях. Ключова перевага - максимально висока швидкість забивання цвяхів і скоб. Але працюють від компресора зі стисненим повітрям, до якого обов'язково мають бути підключені за допомогою шланга.

У каталозі інтернет-гіпермаркету «Промтовари» ви знайдете скобозабивач і цвяхозабивач будь-якого типу.

Як вибрати інструмент для забивання цвяхів?

Вибираючи цвяхозабивач, рекомендуємо звертати увагу на такі робочі параметри:

 • Продуктивність цвяхозабивач - скільки ударів може зробити інструмент за одну хвилину.
 • Місткість магазину цвяхозабивач (не важливо, барабанного він типу або касетного). Професійні моделі цвяхозабивач можуть забивати до 300 цвяхів без підзарядки;
 • Сила удару цвяхозабивач, яка зазвичай обернено пропорційна продуктивності інструменту.
 • Ціна будівельного пістолета для цвяхів. Економити на якості не варто, але і переплачувати за непотрібні опції або потужність також зайве. Знайдіть оптимальний баланс.
Крім того, на ціну інструменту для забивання гостей можна заощадити, якщо замовити цвяхозабивач в магазині з кращими в Україні умовами.

Де купити цвяхозабивач в Україні вигідно?

  Купити скобозабивач і цвяхозабивач на вигідних умовах ви можете в інтернет-гіпермаркеті «Промтовари». У нас великий вибір, гарантія якості, справедливі ціни і швидка доставка по всій країні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.