0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пневматичні гвинтоверти

Пневматичні гвинтоверти

Пневматичні гвинтоверти

  Гвинтоверт - це інструмент, призначений для вгвинчування і вилучення саморізів, гвинтів або інших кріпильних деталей. З його допомогою проводиться з'єднання і роз'єднання елементів конструкцій. Пневматичні гвинтоверти працюють від компресора, мають компактний зовнішній вигляд і прості в застосуванні.

Область застосування гвинтоверту: який пристрій краще вибрати

  Є моделі, які працюють від мережі або акумулятора. Але пневматичні переважають над ними завдяки своїй легкості, швидкості в роботі і якості виконаного завдання. Єдине, що необхідно для приладу, - це джерело стисненого повітря. Застосовуються гвинтоверти в сервісах технічного обслуговування автомобілів, майстерень по ремонту техніки, машинобудуванні, будівництві. Для вирішення домашніх ремонтних завдань гвинтоверти теж будуть корисні.
  Виділяють побутові та професійні інструменти. Якщо пневматичний шуруповерт буде працювати не часто, то варто вибрати побутової гвинтоверт. Його потужність невисока, швидкість обертання середня - 20-40 об / хв. Перевантажувати такі агрегати не можна, можуть вийти з ладу. Якщо інструменту доведеться перебувати в робочому режимі тривалий час і щодня, то слід професійний гвинтоверт купити. Він має високу потужність, швидкість обертання становить 2000 об / хв. Габарити професійного обладнання теж великі. Моделі пристрої, що працюють від акумулятора, не вимагають частої підзарядки.

Характеристики пневмогвинтоверту, переваги

  Пневмогвинтоверти виконаний із сплавів алюмінію, що робить його корпус легким і ударостійким. Добре захищає від вологи, пилу та іншого впливу навколишнього середовища. Вся конструкція і деталі виконані з високою точністю. Ергономічна прогумована ручка сприяє комфортному використанню інструменту. На рукоятці знаходиться воздухоотвод. Витрата повітря в різних моделях від 85 до 390 л / хв. Вага гвинтоверти становить від 0,5 до 1,2 кг. Пневматичний шуруповерт (Україна) має ряд переваг серед аналогової продукції:

  • економне споживання електроживлення;
  • легкість в застосуванні;
  • швидкість виконання поставлених завдань;
  • справляється з кріпленнями великих параметрів (діаметром і довжиною);
  • легкість в перемиканні напрямку обертання;
  • потужна планетарна передача;
  • система відведення повітря (пил не потрапляє в робочу зону);
  • тривалий термін експлуатації.

  Купити шуруповерт не складе труднощів, модельний ряд широкий. Характеристики, параметри і ціновий діапазон задовольнить будь-якого претендента. Об'єднує гвинтоверти лише одне - відмінна якість. Але варто згадати і про недоліки. Даний пневмоінструмент не має можливості змінювати свердла, регулювати затиск, досить гучний в робочому стані.

  Перед тим, як купити пневматичний шуруповерт, слід визначити, які завдання на нього покладаються, з якими кріпильними деталями йому доведеться працювати, на які поверхні будуть угвинчуватися болти або шурупи. Передбачувана частота вживання теж важлива. Деякі моделі гвинтоверти мають додаткові програми, що збільшують їх функціонал. До них відноситься можливість швидкої зупинки двигуна, регулювання швидкості обертання і програма «реверс».
  Ціновий діапазон широкий, але вартість підйомна для кожного споживача. Залежить вона від наявності додаткових функцій, призначення і компанії-виробника. На гвинтоверт ціна коливається від 1800 до 6000 гривень. Гарантія на вироби три роки. Виробники запевняють у підтримці технічних характеристик приладу протягом всього терміну використання за умови дотримання всіх заходів і рекомендацій по експлуатації.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.