0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Устаткування для зварювання

0
12 085 грн.
0
12 085 грн.
0
39 944 грн.
0
52 552 грн.
0
21 002 грн.
0
26 568 грн.
0
24 539 грн.
0
119 525 грн.
Устаткування для зварювання

  Сучасні методи електрозварювання дозволяють застосовувати різні технології. Відповідно виробники зварювальних апаратів пропонують широкий асортимент. Кожен, хто вирішив купити зварювальний апарат, повинен розбиратися в класифікації цих пристроїв. Кожен тип відрізняється принципово. Різниться ціна, потужність і цільове призначення. Є пристрої для зварювання швів, а є пристосування для точкового зварювання. І це не єдиний спосіб класифікування.

Види зварювальних апаратів

Сучасні зварювальні апарати діляться на наступні класи:

  • Зварювальні трансформатори.
  • Напівавтомати.
  • Випрямлячі.

Інвертори і генератори.

  Генератори оснащені дизельними або бензиновими двигунами, що робить зварювальні апарати автономними, і їх не потрібно підключати до електричної мережі.

Трансформатор - класика зварювальних апаратів

  Неправильно вважати, що трансформатори типу є застарілими. Низька вартість, ефективність, надійність, невибагливість і довговічність - далеко не повний перелік переваг. Принцип роботи полягає в зниженні напруги до рівня, необхідного для зварювання. На виході виходить змінний струм, а значить, що пристрої даного типу підходять для чорнової роботи, коли зовнішній вигляд шва не є основною метою. Хоча фахівці роблять роботу досить акуратно.

Випрямляч - відмінна альтернатива

  Ціна випрямляча майже не відрізняється, але все-таки вище, ніж у пристроїв попереднього вигляду. Це свого роду перехідний тип між класом трансформаторів і інверторів. Принцип роботи схожий. Тільки крім зниження напруги пристрій перетворює змінний струм в постійний. Наявність вторинної обмотки пояснює подорожчання. Але це компенсується акуратністю одержуваного шва. Мабуть, головна перевага - з таким зварювальним апаратом впорається навіть новачок, який не має досвіду зварних робіт.

Зварювальний апарат-напівавтомат

  Конструктивно цей пристрій складніше, ніж трансформатори і випрямлячі. Тим, хто вирішить купити зварювальний апарат даного типу, доведеться доплатити, але переплата повністю виправдана. Якість швів відмінне, і тому напівавтомати популярні у майстрів кузовних робіт. Навіть тонколиста метал не прожигается, що не розбризкується, що не наплавляється. Розхідники, а саме флюсовий дріт збільшать витрати, тому для домашнього користування це, можливо, не найкращий варіант, особливо якщо майстер буде користуватися зварювальним апаратом від випадку до випадку, а не постійно.

Точкове зварювання як особливий метод

  В принципі, для даного виду робіт можна використовувати будь-який зварювальний апарат. Головне розуміти, що шов не буде герметичним. Деталі складають, а потім з певним кроком зварюють точкові фрагменти. Цього достатньо, щоб забезпечити міцність з'єднання. При цьому це найдешевший спосіб виробництва зварних робіт.

Апарати для газового зварювання

  Це окремий клас зварювальних апаратів, принцип роботи яких полягає в температурі, що перевищує позначку плавлення металу. Цю температуру отримують в результаті згоряння газу. Дана технологія для домашньої майстерні навряд чи підійде з тієї причини, що крім пальника і шлангів необхідні масивні балони зі зрідженим газом. Ці балони доведеться періодично заповнювати і зберігати за умови дотримання техніки безпеки. Тому люди, що займаються металообробкою і металлосборкой, віддають перевагу зварювальних апаратів, представлених на сайті promtovari.com.ua.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.