0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Механізми подачі

Механізми подачі

  Механізми подачі - це універсальні знімні механічні пристрої, які забезпечують переміщення заготовок в робочу зону, одночасно базуючись деталь по упорів. Такі автоподатчики встановлюються на верстатах невеликих розмірів прохідного типу.

Де застосовується обладнання

Універсальні пристрої призначені, щоб перемістити заготівлю по плоскій поверхні стола деревообробного обладнання до інструменту.

Це можуть бути:

  • автоподатчик для фуговального верстата - використовується при обробці листів невеликої товщини, корпус пристрою розміщується над прийомним, розташованим ззаду, столом обладнання, щоб виключити загин заготовки; якщо деталі великої товщини, що подають ролики можна розташовувати над заднім і переднім столом;
  • автоподатчик для фрезера - для поздовжнього різу заготовок великої довжини;
  • автоподатчик для фрезерного верстата по дереву з установкою заготовки в пристосування - для обробки круглих деталей для щитів, викривлених брусків.

  Механізми подачі до деревообробних верстатів знижують ризик травмування оператора і фізичне навантаження на нього, підвищуючи продуктивність і покращуючи якість оброблюваної деревини.

Особливості та типи механізмів подачі

Основними елементами механізмів подачі для верстата є пристрій подачі і стійка.

Подаючий механізм складається з:

  • редуктора;
  • електродвигуна, в якому вмонтовано систему для регулювання швидкості переміщення заготовки;
  • роликів в орендованому огорожі.

  Внизу корпусу є когтевая захист, що оберігає зворотному викиду заготовок в робочу зону. В останніх моделях агрегати оснащені патрубком для огорожі роликів, приєднаним до системи пневматичного скидання відходів обробки. Це дозволяє виключити утворення на деталі відбитків від стружки, вдавлюють роликами.
  Наявність великої кількості ступенів свободи для стійки агрегату дозволяє розміщувати ролики над столом на різних ділянках, міняти горизонтальне їхнє становище на вертикальне, вибирати оптимальний розмір між подають елементами і столом, що залежить від товщини заготовок для обробки.
  Перш ніж автоподатчик купити, варто ознайомитися з його типами.
  Універсальні. Їх особливість - можливість використання на багатьох верстатах прохідного типу, у яких немає вбудованого механізму подачі.
  Спеціалізовані. Це механізми подачі з вузькою сферою застосування, їх добре використовувати для обробки заготовок конкретної конфігурації і розмірів. Але їх можна пристосувати і для виконання багатьох операцій.
  Спеціальні. Такі механізми подачі призначені для виконання лише певної технологічної операції. Вони використовуються для обробки конкретної заготовки або певного виду деталей, які подібні між собою по конфігурації і розмірам.

  В окрему групу входять пристрої, що встановлюються на столярних стрічкопилкових верстатах, використовуваних при розкрої різної товщини дощок і брусків. При роботі вони забезпечують рівномірну подачу заготовок з важкими режимами обробки; можуть застосовуватися на верстатах, у яких стіл шириною більше 600 мм.
  Якщо ви хочете підвищити рівень механізації верстата для обробки деревини, поліпшити безпеку робочих оснащенням обладнання автоподатчиком, перш за все необхідно визначитися з його призначенням, а потім вибрати тип агрегату.
  Якщо вам потрібно автоподатчик для верстата купити, Україна пропонує звернутися в інтернет-магазин «Промтовари». Тут вам запропонують обладнання за кращими цінами найвищої якості.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.