0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Ножиці по металу

0
1 550 грн.
0
346 грн.
0
346 грн.
0
346 грн.
Ножиці по металу

  Ручні ножиці по металу - це спеціальний інструмент, яким нарізають алюмінієві профілі, виготовлення заготовок з листового сталевого матеріалу, виробництва водостоків. На перший погляд, все ножиці для заліза виглядають однаково, але на практиці - їх вибір дуже серйозне завдання, і до неї необхідно підійти відповідально.

Ножиці ручні по металу: сфера використання

  Ручні ножиці по залізу призначені для роботи з різними металами, які не відрізняються високою твердістю: це алюміній, бляшані листи, тонка сталь. Вони потрібні фахівцям, які займаються покрівельними роботами, ножицями по металу нарізають профнастил. Це інструмент, необхідний при монтажі та виготовленні відсотків, вентиляційних каналів. Часто їх можна побачити в майстернях, де займаються виготовленням заготовок із сталевого листового матеріалу. Відзначимо, що ножиці по металу - ідеальний варіант для роботи з оцинкованої листової сталлю, оскільки вони не пошкоджують і не порушують цілісність захисного шару цинку при розрізанні.

Основні види ножиць для різання металу

Ножиці по металу діляться на такі групи:

  • пряморежучі, або прямі. У них лезо ідеально рівне, а призначення - прямий різ. Діляться на кілька підкатегорій: для торцювання, у яких лезо розташовано по одній лінії з руків'ям; для поздовжнього різу, в яких робочий профіль зміщений трохи в сторону від рукояті;
  • для фігурного різання. Це моделі з загнутими лезами, якими можна робити рез по кривій траєкторії, закругляти краю. Напрямок різу визначається тим, в який бік загинається робочий профіль;
  • радісно, які використовуються для вирізання отворів. У них короткий лезо, яким можна пробити отвір в листовому металі, а потім зробити вирізати коло невеликого діаметра.

  Окремо варто відзначити комбіновані ножиці по металу, які однакового добре виконують як прямий різ, так і вирізання отворів, фігурне різання.

Ножиці по залізу: критерії вибору

При покупці спеціальних ножиць по металу враховуйте такі моменти:

  • ножиці по металу бувають лівими або правими, в залежності від розташування нижнього леза. Більшість - ліворіжучи, вони призначені для правшів. Майстру-лівші краще вибрати праворежучу модель, так буде зручніше працювати, але на ринку вони представлені в меншому асортименті;
  • матеріал леза. Оптимальними варіантами вважаються хромованадіевой або хромовані сталеві сплави, цей метал відповідає вимогам до міцності, твердості, зносостійкості, володіє відмінними антикорозійними властивостями;
  • довжина. Зазвичай вказують загальні розміри інструменту, від кінчика леза до рукояті. Невеликими зручно робити невеликі надрізи, висікання, торцевать або працювати в тісному просторі. Довгі використовують для роботи з великими заготовками або міцними матеріалами. Щоб повністю звести їх леза разом, доведеться докласти значних фізичних зусиль. Але є моделі з пружиною, яка полегшує процес.

Також важливо звертати увагу на виробника і на ціну ножиць для металу.

Хочете купити ножиці по металу вигідно?

  Тоді звертайтеся в інтернет-гіпермаркет «Промтовари». У каталозі представлені моделі з різними технічними характеристиками для виконання будь-яких завдань. Зручний каталог допоможе швидко знайти потрібний артикль, а якщо виникли складнощі з вибором - менеджери магазину проведуть особисту консультацію. «Промтовари» - це демократичні ціни, гарантії якості та швидка доставка по Україні (Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Львів та інші регіони).

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.