0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Фільтри для пилососів

0
1 040 грн.
0
1 092 грн.
0
2 299 грн.
Фільтри для пилососів

  Фільтри для пилососів - це важливий елемент конструкції промислового пилососа, яка і виконує функцію очищення повітря і затримує всі частинки пилу, бруду і сміття. Це витратний матеріал, їх необхідно періодично міняти. Як вибрати якісні аксесуари, розповіли експерти інтернет-гіпермаркету «Промтовари».

Якими бувають фільтри для пилососа?

За загальноприйнятою класифікацією, всі фільтри для професійних будівельних пилососів діляться на такі категорії:

  • пилозбірники - ємності, які можуть бути виконані у формі пластикової колби, контейнера або паперового мішка. Вони розміщуються всередині пилососа. Саме в мішок потрапляє 99% зібраного сміття;
  • грубої очистки - виготовлений з поролону, використовується, щоб захистити двигун обладнання від попадання частинок пилу. Попадання бруду в привід може вивести його з ладу без можливості ремонту;
  • тонкого очищення - очищає повітряний потік від самих маленьких частинок пилу, аж до 1 мікрона;
  • НЕРА, або повітряний.

Кожен з видів аксесуарів виконує важливу функцію, не рекомендується нехтувати своєчасною заміною кожного з них.

Типи фільтрів для пилососа

Інша класифікація розглядає особливості форми і конструкції і виділяє такі типи фільтрів:

  • плоскі, їх його відмітна риса - плоска форма.
  • змінні - одноразові, які вимагають заміни після кожного заповнення пилозбірника. Вони недорогі, тому не варто економити на таких витратних матеріалах - від них безпосередньо залежить якість очищення поверхонь і повітря в приміщеннях;
  • стаціонарні - багаторазові, які встановлюються в пилосос і не вимагає постійної заміни, витримує дуже потужні повітряні потоки і характеризуються високою зносостійкістю.

Всі види представлені в каталозі інтернет-гіпермаркету «Промтовари».

Як підібрати фільтр для пилососа за розміром?

  Очевидно, що маленькі пилозбірники швидше засмітяться і зажадають якнайшвидшої заміни. Однак великий може просто не поміститися в корпус. Оптимальне рішення - підбирати витратні матеріали конкретно до своєї моделі техніки - розміри необхідного фільтру повинні бути вказані в техпаспорті обладнання або на сайті виробника.

Інші важливі критерії вибору фільтра для пилососа

  При виборі фільтра потрібно враховувати виробника витратних матеріалу. Вам потрібні змінні фільтри, призначені конкретно для моделі вашого пилососа. Універсальні витратні матеріали будуть гірше виконувати свої функції і можуть навіть призвести до висновку техніки з ладу.
  Потрібно враховувати і клас фільтрації. Однак заміною фільтрів не завжди можна її змінити - тут теж все залежить від моделі і марки вашої техніки.
  Ціна фільтра для пилососа будівельного невисока. Але якщо ви хочете заощадити, звертайтеся в інтернет-магазин «Промтовари» - ми гарантуємо, що наші ціни приємно вас здивують.

  А якщо у вас виникли якісь запитання щодо вибору витратних матеріалів та аксесуарів для промислових професійних або побутових пилососів, зв'яжіться з менеджерами інтернет-гіпермаркету «Промтовари» - вони детально розкажуть все нюанси і допоможуть вам знайти потрібний артикль.

Де купити фільтр для пилососа в Україні?

  Купити фільтри для промислового або побутового пилососа недорого ви можете в інтернет-магазині «Промтовари». У нашому каталозі - тільки довговічна, якісна і відповідає найвищим стандартам продукція від провідних виробників. Ми допоможемо заощадити ваші гроші (в «Промтовари» - кращі ціни на фільтри для пилососів) та час (доставка займає всього 1-3 робочих дні).

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.