0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Фарбувальні камери

Фарбувальні камери

  Успіх реалізації виробів залежить від їх зовнішнього вигляду. Фінішне покриття не тільки надає товару велику привабливість, але і захищає від зовнішнього впливу, на зразок іржі або вигорання. Фарбувальна камера необхідна для створення оптимальних умов при нанесенні кінцевого покриття.

Фарбувальна камера купити: для яких робіт потрібно

  Малярські роботи, пов'язані з повною фарбуванням і сушінням, не будуть виконані добре, якщо у фахівця під рукою є лише краскопульт і сама фарба. Важливим елементом тут є фарбувальні камери. Вони знадобляться для виконання дрібного ремонту та нанесення лакофарбового покриття на технологічне обладнання, легкові та вантажні автомобілі, меблі, сільськогосподарську, спеціальну техніку і не тільки. На малярську камеру ціна визначається габаритами.
  Також фарбувально-сушильну камеру купити потрібно для ідеального нанесення фарби як на всю поверхню, так і на окремі частини. У цьому процесі важлива повна герметизація, щоб на мокрий шар не потрапили частинки пилу або бруду. При цьому фахівець повинен бути точно впевнений, що не відбудеться загоряння або підвищення тиску всередині камери для фарбування.
  Усередині фарбувального боксу знаходиться витяжка і двигун, розряджається повітря, при цьому не з'являться патьоки. Внутрішні сторони покриті порошковим барвником, щоб зберігалася стійкість і довговічність виробу навіть при постійному використанні. На фарбувальну камеру ціна в такому випадку трохи вище.

Малярська камера і її основні види

  Перш, ніж остаточно приймати рішення фарбувальну камеру купити в Україні, слід розібратися з тим, який саме варіант підходить найбільше. За призначенням виділяють 3 типи виробів.
  Автоматична фарбувальна камера виглядає як повністю автоматизований блок, де можна фарбувати невеликі деталі, але без режиму просушування, при цьому головним зручністю є можливість задати конкретну послідовність дій для однакових складових.
  Комерційна фарбувальна камера використовується для обробки металевих конструкцій, меблів і машин середнього розміру. Виробники пропонують як стаціонарні, так і мобільні варіанти, від чого і залежить вартість. Фарбувально-сушильну камеру (ціна доступна) вигідніше придбати в інтернет-магазині.

  Промислова - нагадує попередню фарбувальну конструкцію, але ця призначена для порошкового фарбування виробів з великими габаритами, потрібно окремо ізольована зона. Оснащується більш, ніж одним отвором для фарбування, і отворами для завантаження елементів.
  Камери класифікуються по виду фільтрації повітря. Суха фарбувальна камера передбачає наявність декількох витяжок, вентиляторів охолодження і запасних фільтрів. Альтернативою їй служить бокс з водяною завісою. Така камера для фарбування меблів має перевагу: практично всі великі частинки фарби осідають і потім зникають при впливі покриву води. Деталі не вимагають заміни протягом всієї експлуатації.
  Конструкційно фарбувальні камери для металоконструкцій відрізняються наявністю або відсутністю стенду, покриття підлоги, бічних стін і їх глибиною. Що стосується розмірів - існують повноцінні і міні-версії для поштучного виробництва.
  Устаткування виконується в різних варіантах, тому фарбувальний бокс купити слід в інтернет-магазині, де пропонується відразу кілька моделей. Фарбувальна камера для меблів (ціна може бути уточнена на сайті «Промтовари») обійдеться вам недорого.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.