0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Паяльники електричні для труб

0
837 грн.
0
1 465 грн.
0
176 грн.
Паяльники електричні для труб

  Паяльник для труб - обладнання, яке необхідне всім, хто прокладає поліпропіленовий трубопровід. В цьому випадку різьбове з'єднання не застосовується, а технологія передбачає спаювання елементів. В результаті за допомогою паяльника для пластикових труб формується цілісна, абсолютно герметична система. Головне, щоб цей паяльник для пластикових труб був якісний. Сучасні моделі споюють елементи за 15 хвилин. Цього часу достатньо для розігріву, щоб розплавити поліпропілен.

Як працює паяльник для пластикових труб?

  Через те, що паяльник для труб має характерну форму, його часто називають праскою. Для пайки необхідна температура близько 270-300 градусів за шкалою Цельсія. Процедура полягає в одночасному розігріві двох спаюється торців трубок. Один торець розігрівається зсередини, так як в нього вставляється другий елемент трубопроводу. Цей, другий елемент розігрівається зовні. Після з'єднання матеріал спаивается в єдину структуру. Шов витримує тиск, і трубопровід готовий до експлуатації відразу після того, як місце пайки охолоне до кімнатної температури.

Як вибрати паяльник для труб з пластику?

  Щоб купити паяльник для труб, який повністю вирішить виробничі завдання, необхідно зіставити вимоги до технічних характеристик пристрою.

Вивчаючи опис до паяльників, звертайте увагу на наступні параметри:

  • Потужність. Залежить від кількості тенів. Є моделі на один кіловат, а є і більш потужні паяльники для поліпропіленових труб, які працюють швидше.
  • Діаметр пайки. Мається на увазі діаметр труб, які необхідно спаяти. Врахуйте, що в описі до паяльників може використовуватися як метрична система, так і дюймова.
  • Температура нагріву. Має сенс звернути увагу на моделі, які припускають налагодження даного параметра в діапазоні від 260 до 300 градусів.

  Бажаєте купити паяльник для пластикових труб, оснащений світловою індикацією? Правильне рішення. Тоді працювати буде зручніше. Але головне, на сайті «ПРОМТОВАРИ» ви знайдете обладнання, оснащене системами захисту від стрибків напруги, короткого замикання, інших неприємностей. Це означає, що паяльник для пайки труб буде завжди працездатним, а ваше виробництво безперервним.

  Крім того, є модифікації з дисплеєм. Коштують такі моделі дорожче, але немає необхідності інтуїтивно оцінювати ступінь нагріву. Як тільки температура розігріву труби досягне необхідного рівня, прилад повідомить про це оператору. Тени відключаться, так як цикл завершено. Таким чином досягається максимальна економічність, якої характеризується все обладнання, представлені в інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ». Перегрів з подальшим виходом з ладу повністю виключений. Якщо температура досягне максимально допустимої позначки, обладнання просто відключиться.

Паяльник для труб: ціна з доставкою по Україні

  З урахуванням того, що паяльник для труб - виробнича необхідність, стає зрозуміло, що вартість цілком виправдана. На сайті опубліковані пропозиції виробників, чиє обладнання добре зарекомендувало себе не лише в Україні, а й в Європі. Про це свідчить той факт, що все пропоноване обладнання сертифіковане. Ціни вказані в описі. Доставка розраховується згідно з тарифами «Нової пошти». За допомогою цього транспортного агентства ми перешлемо вам покупку в будь-яке місто України. А кияни та гості столиці зможуть забрати придбані товари безпосередньо зі складу в Києві.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.