0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Кріплення та анкера

0
60 грн.
0
41 грн.
0
36 грн.
Хіт продажу
0
16 грн.
0
23 грн.
0
14 грн.
0
10 грн.
0
18 грн.
Кріплення та анкера

  Представлений на сайті кріплення і анкера забезпечать надійне кріплення, яке прослужить довго, і не буде вимагати відходу. Вашій увазі представлені кращі виробники будівельного кріплення і анкерів. Анкерний кріплення в будівельних роботах гарантує надійне кріплення, наприклад, металоконструкції з бетонною основою. Такий спосіб монтажу виключає будь-яке зміщення і деформацію споруди ні в поздовжньої, ні в поперечній площині, ні по горизонту, ні по вертикалі.

Що потрібно знати про продаж будівельного кріплення?

  Є цілий ряд ГОСТів і міжнародних стандартів, який регламентує виробництво та використання кріплення в будівельних цілях. Згідно нормативної документації будівельні кріплення - це вироби, які повинні витримувати великі навантаження, як динамічні, так і статичні. З'єднання не повинні бути схильні до температурних деформацій в результаті сезонних похолодань і в жаркий період року. Тому будівельне кріплення, купити який ви можете прямо зараз, виготовлений з високомарочних сплавів і сталі.

Класифікація згідно прайс-листу магазину будівельного кріплення

Сучасні технології будівництва припускають використання наступних типів анкерів:

  • Анкер. Стандартний випадок. Є модифікації з підвищеним ступенем фіксації анкера в тілі конструкції.
  • Анкер забивний. Встановлюється методом вбивання в тверду основу.
  • Анкер хімічний. Висвердлюється отвір трохи більшого діаметра, ніж анкер. Після установки анкера порожнини заливаються спеціальним складом.
  • Анкер-болт. Вкручується в бетон, має стандартну капелюшок, схожу під стандартний ключ.
  • Дюбель. Мабуть, найпростіший і звичних анкер. Фасадний дюбель призначений для вбивання в стіни будівлі неруйнівним методом.
  • Гвинт по бетону. Угвинчується в залізобетон враспор, і тому є одним з найнадійніших способів кріплення важких конструкцій в будівництві.

  Якщо ви вирішили купити будівельні анкери, не забудьте, що вам знадобиться спеціальний інструмент для установки анкерного кріплення. Має сенс закупити комплект анкерних дюбелів, щоб він завжди був під рукою, якщо ви професійна будівельна організація. Також знадобиться магнітний тримач, пістолет для монтажу хімічних анкерів, змішувач і інші інструменти для установки кріплень різного типу.

  Для пустотілих конструкцій використовується спеціальний тип анкерних цвяхів, а точніше дюбелів. Є також специфічний вид анкерного кріплення - анкер-клин. Для монтажу анкер-болта потрібно спеціальне пристосування - гільза. Якщо будівельних кріплення купити у нас, можна розраховувати на знижку. Про її розмірі питайте у менеджерів. Максимальна економія формується, якщо купувати будівельне кріплення оптом. Ми організуємо поставку товарів в будь-яке місто України. А якщо у вас є власний транспорт, і вам зручніше забрати кріплення зі складу в Києві, ви можете це зробити прямо зараз.
  В іншому випадку анкери будуть відправлені покупцеві протягом доби після оформлення заявки. Цей час необхідний для формування комплектності відповідно до замовлення. Анкери пересилаються замовнику «Новою Поштою», що гарантує своєчасність і швидкість поставки. Посилки йдуть від двох до п'яти днів в залежності від віддаленості одержувача. Всі представлені товари сертифіковані, а значить, кріплення не викличе нарікань з боку контролюючих органів у момент введення споруди в експлуатацію.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.