0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Нівеліри

0
3 948 грн.
0
4 348 грн.
0
3 300 грн.
0
16 643 грн.
0
18 983 грн.
0
1 872 грн.
0
18 735 грн.
Нівеліри

  Перш ніж замовити лазери, важливо вивчити вимоги до цих приладів і вибрати кращу для ваших завдань моделей. Як це зробити? Дотримуватися рекомендацій від експертів.

Що таке нівелір?

  Лазерний нівелір - це спеціальний вимірювальний прилад, за допомогою якого точки розтягують в вертикальні і горизонтальні лінії, розташовані в певній площині. Принцип дії його заснований на лазерних діодів, які створюють потужний потік світла. Спочатку його створили для потреб військових і оборонної промисловості, але сьогодні рівні використовуються практично у всіх сферах виробництва, в будівництві і ремонті.

Види лазерних нівелірів

Лазери діляться на кілька груп на основі параметра «особливості конструкції»:

  • Точкові нівеліри, або побудовники осей. Це найпростіші моделі, які мають багато спільного з лазерними лінійками. Вони використовують оптичну систему з тонкими променями, які в площині трансформуються в точки. Їх використовують, щоб зробити розмітку під кріплення, побудувати лінії перед наклеюванням шпалер.
  • Лінійні, або крос-лайнери. Це нівеліри для створення площин потрібного розміру. Використовуються при проведенні будівельних та оздоблювальних робіт.
  • Ротаційні лазери. Такі моделі підійдуть для створення розмітки на великій площі, щоб створити загальний горизонт. У них ті ж опції, що в крос-лайнерах, проте є одна додаткова - розгортати будь-яку площину на 360 градусів. Це лазерні рівні професійного класу, для домашнього використання він не потрібен.

Як вибрати лазерний нівелір?

Ключові робочі параметри лазерного рівня:

  • Точність. Будь-вимірювальний прилад має невеликою похибкою. Вони можуть трохи відхилятися від ідеальної прямої.
  • Дальність дії. Цей параметр вимірювального приладу безпосередньо пов'язаний з витратою акумулятора. Дальність вимірюють в метрах, для масштабного будівництва вона повинна бути більшою, ніж для роботи всередині приміщень.
  • Кількість променів. У побутових приладах їх два, і цього більш ніж достатньо для оздоблювальних і ремонтних робіт - горизонтальна і вертикальна лінії дозволяють будувати площині для установки гіпсокартонних перегородок, вирівнювання стін і підлоги. Добре, якщо в приладі передбачена можливість відключати окремі площині - зайві лінії при роботі можуть відволікати.
  • Колір променя. Рекомендується вибрати зелений, він найкраще сприймається людським оком. Червоні промені стоять трохи менше, але враховуйте, що при яскравому сонячному кольорі лінії будуть гірше видно.

  Для рівня який використовується на будівельному майданчику, буде корисним ударостійкий корпус з максимальним рівнем захисту.

Лазерний рівень: ціна в Україні

  Вартість лазерного нівеліра залежить від його типу - ротаційні нівеліри коштуватимуть в рази більше, ніж точкові. На ціну впливає точність, всі робочі параметри (діяльностей дії, кількість променів) якість корпусу, виробник, гарантії довговічності вимірювального приладу. Чи можна купити лазери трохи дешевше? Так, якщо звернутися до продавця з найпривабливішою ціновою політикою. В Україні це інтернет-магазин «Промтовари».

Купити лазерний нівелір в Україні вигідно - просто!

  З інтернет-гіпермаркетом «Промтовари» можна купити лазери в Одесі, Києві, Харкові, Миколаєві, Запоріжжі, Дніпрі, Чернігові та інших обласних центрах, невеликих містах і маленьких селищах. Абсолютно кожен може замовити лазери в каталозі, в якому представлений тільки кращий вимірювальний інструмент від провідних брендів за демократичними цінами з доставкою.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.