0 грн.
Зробити замовлення
Фреза - це расходник для фрезерного верстата приватній майстерні або промислового цеху. Незважаючи на те, що деревина є досить м'яким матеріалом, навіть при його обробці фрези періодично втрачають свої властивості, і тупляться. Звичайно, як і будь-який ріжучий інструмент можна заточити. Для цього використовується спеціалізоване високоточне, високотехнологічне обладнання. Але ресурс на відновлення обмежений, і через кілька заточек фрезу доведеться поміняти. Ті, хто стикається вперше, відчувають іноді труднощі, адже типорозмірів багато, виробників теж, а потрібно купити фрезу, яка підійде до станка не гірше «оригінальної».
Будова фрези: ціна залежить від декількох факторів
Мабуть, краще спочатку про вартість. Її визначає матеріал і складність виконання, а також точність з якою дана фреза виконана. Типів і конфігурацій фрезеровочного інструменту багато. Фреза може бути:
- Алмазної.
- Алмазної пазової.
- Алмазної спіральної.
- Гвинтовий.
- Галтельні.
- Гравірувальною.
- Дискової.
- Для вирівнювання площин.
- Для ламелей.
- Для площин.
- Для різьбових з'єднань.
- Для шипових з'єднань.
- Довбальна.
- Какао.
- Кінцевий.
- Кромочної.
- Ластівчин хвіст.
- Монолітною.
- Насадний.
- Пазо-шиповий.
- Пазової.
- Пазової прямий.
- Профільної.
- Спіральної.
- Фасонної.
- Фігірейной.
- Чашечной.
- Четверний.
І об'єднує це безліч типів, мабуть одне - тип хвостовика. Згідно з чинним стандартом він циліндричний. А на ціну фрези впливає і розмір інструмента, а також кількість витрачених матеріалів. Адже це високомарочний сталь, спеціальне діамантове напилення, надміцне наплавление металу і т.д.
Схематичний пристрій
Хвостовик - це частина стрижня, який вставляється в патрон фрезеровочного верстата. Його завдання прийняти навантаження від обертового вала, і передати його іншим елементам. Далі йде головка, або як її ще називають робоча частина. Саме на ній розташовуються ножі або різаки. У ножів ріжуча грань не обов'язково рівна, і не обов'язково вигнута на манер звичайного кухонного або столового ножа. У цього інструменту він може бути самої хитромудрої і химерної конфігурації, але при цьому він завжди повинен бути гострим. Саме його, а не саму фрезу заточують, коли відновлюють.
Іноді конструкція передбачає наявність додаткових елементів. Так, наприклад, на деяких модифікаціях встановлено підтримує підшипник. Його завдання утримувати ріжучий інструмент в статичному положенні, не дозволяючи їй відхилятися ні на мікрон в процесі роботи. Є ще одне застосування підшипника. Це пристрій, що дозволяє копіювати контур одного виробу, і виготовити його точну копію з заготовки листового матеріалу. А в якості сировини може бути дерево, фанера, ДСП, ОСБ і т.д. Головне вчасно заточувати ніж фрези, і вона прослужить довго.
Фрези по дереву з доставкою по Україні
Будь-яку фрезу купити в Україні не складе труднощів. Проблема вибору була повністю вирішена, коли в мережі з'явився сайт компанії «ПРОМТОВАРИ». Так, тут теж дуже великий каталог, і в ньому можна заплутатися, особливо якщо фрезу шукає початківець майстер. Щоб фрезу купити зі знанням справи, досить звернутися за консультацією. Просто назвіть модель верстата і вкажіть пару параметрів, які напевно є в технічній документації. Дайте відповідь на кілька запитань, і менеджер тут же запропонує кілька фрез на вибір. А вам вже вирішувати, на який бюджет ви можете розраховувати. Ми ж зі свого боку запропонуємо знижку.