0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Вінчики для міксерів

0
292 грн.
0
586 грн.
Вінчики для міксерів

  Вінчик для міксера будівельного - пристосування, що застосовується для швидкого приготування сумішей. Якість розчину, зачиненого водою, безпосередньо залежить від того, наскільки рівномірно змішалися інгредієнти, що входять до складу. Вінчики для міксера будівельного призначення бувають різні, і вкрай важливо мати комплект. Як мінімум необхідно правильно підібрати насадку для приготування сухої будівельної суміші, а також вінчик для розмішування міксером готового водного розчину.

Класифікація вінчиків для будівельного міксера в залежності від типу лопатей

  Спіралеподібні насадки, у яких лопасті мають форму спіралі, загнуті навколо осі, популярні серед будівельників, що займаються обробкою і ремонтом. Якщо потрібно приготувати важкий розчин для стяжки або штукатурки, необхідно купити вінчик для будівельного міксера саме цього типу. Причому необхідно враховувати, що є моделі, які передбачають обертання за годинниковою стрілкою, а є ті, які вимішують при обертанні в зворотному напрямку.
  Якщо використовувати будівельний вінчик для міксера, коли насадка має вертикальні лопасті, можна приготувати суміш на основі гіпсу, а також змушують клей, полімерну смолу або герметик. Конструкція позбавить розчин від бульбашок повітря. Причому в результаті роботи такої насадки міксер ставали причиною розорення його киснем. Тому така насадка використовується для розчинів, які не повинні містити повітряних бульбашок. Вінчик для сухих будівельних сумішей - окрема категорія товарів. Вимішати компоненти, ви міняєте насадку, перед людьми зачиняєте суміш водою і перемішують тепер уже іншим вінчиком, але тим же міксером.
  Гвинтоподібна насадка для будівельного міксера має більш складну конструкцію. У той час, коли одна лопать піднімає суспензію з нижніх шарів, друга захоплює верхні, і направляє їх до центру ємності. У підсумку можна швидко вимішати до однорідної маси рідкі розчини, а також лак або фарбу. Особливість такого вінчика для будівельних сумішей - нічого не розбризкується, і робота виконується максимально акуратно. А ось для важких бетонних сумішей використовуються міцні насадки з міцними лопатями.

З чого виготовлений вінчик для будівельних сумішей?

  Зараз на ринку будівельних інструментів і комплектуючих можна зустріти полегшені моделі вінчиків для міксера, виготовлені з пластику. Однак професіонали знають, що краще металевою насадки нічого ще не придумали. Однак це не може бути залізо. Метал не повинен окислюватися, вступати в реакцію з компонентами, що входять до складу сухої суміші або готового розчину. Оптимальний варіант - нержавіюча сталь. Щоб не помилитися у виборі вінчика для будівельного міксера, купите насадку з каталогу на сайті компанії «ПРОМТОВАРИ».

Особливості експлуатації вінчика для будівельних сумішей

  Закріпіть насадку в міксері. Переконайтеся, що швидкість обертання не буде занадто великий. В іншому випадку всі компоненти, які міксер повинен змішати, розлетяться по майданчику або приміщенню. Роботи можна виконувати малопотужної дрилем. Головне правильно підібрати насадку для конкретного типу робіт і матеріалів. Тоді вінчик прослужить довго.
  А придбати насадку можна прямо зараз. Виберіть виробника, ознайомтеся з коротким і докладним описом. Якщо залишаться питання, задавайте їх консультантам. Оформіть замовлення, вкажіть, куди необхідно доставити покупку, і ми відправимо ваш вінчик для міксера до найближчого відділення «Нової Пошти» протягом доби. Розмір можливої знижки уточнюйте у менеджера, коли будете звертатися за інформацією про акції та розпродажі.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.