0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Алмазні диски (круги)

0
2 880 грн.
3
3 500 грн.
0
4 060 грн.
0
5 000 грн.
0
5 920 грн.
0
8 790 грн.
0
17 200 грн.
0
4 223 грн.
Алмазні диски (круги)

  Алмазні диски (кола) - призначені для різання і розпилювання різних матеріалів: Залізобетон, Бетон, Асфальт, Камінь, Цеглини, Кераміка, Керамограніт і інші. Вони бувають двох типів за видом ріжучої алмазної частини, сегментного виконання і з суцільним кільцем, і застосовуються для сухого різання і для різання з охолодженням. Алмазні диски також поділяються на безліч підвидів залежно від устаткування і матеріалу різання. Виготовляються в діаметрах від 125 до 3000 мм. Який же диск вибрати, ми коротко розкриємо основні принципи.

  Алмазні диски суцільним кільцем використовують для різання декоративних матеріалів таких як камінь, плитка, керамограніт, цей тип диска забезпечує точний і гладкий рез без сколів, що важливо при інтер'єрної обробці. У всіх інших випадках успішно підійдуть алмазні сегментні диски (кола).

Алмазні диски (кола) використовуються на наступних видах обладнання:

  • УШМ (болгарка) диски (Діаметри 125-230 мм) Сухий рез / мокрий рез.
  • Настільні верстати для різання плитки, каменю, керамограніта використовуються як сегментні алмазні диски так і суцільним кільцем алмазної частини (Діаметри 230-350 мм) Сухий рез / мокрий рез.
  • Ручні електро / бензорізчиками для відрізки або підрізування будівельних матеріалів, залізобетону, асфальту та інших матеріалів (Діаметри 300-450 мм) Сухий рез / мокрий рез.
  • Швонарезчик для різання в горизонтальному напрямку, асфальту, аеродромного бетону, залізобетону, заливних полів (Діаметри 350-1200 мм) тільки мокрий рез.
  • Стенорезние установки для різання дверних, віконних, ліфтових прорізів і інших робіт при реконструкції або демонтажу об'єктів інфраструктури. (Діаметри 800-1100 мм) тільки мокрий рез.
  • ЗБВ на лініях стендового екструзійного безперервного формування. (Діаметри 800-1100 мм) мокрий рез
  • Стаціонарні верстати для розкрою кам'яних слябів (Діаметри 800-3000 мм) тільки мокрий рез.

  Алмазні сегменти які використовуються при виробництві алмазних дисків відрізняються один від одного хімічним складом зв'язки, якістю алмазів і геометричними параметрами. М'які сегменти добре ріжуть тверді НЕ абразивні матеріали, залізобетон, камінь і інші. Тверді сегменти використовують для різання матеріалів з підвищеною освіченістю, асфальт, свіжий бетон, напружений бетон і інші. На сьогоднішній день на ринку представлений величезний вибір алмазних дисків як вітчизняного так і імпортного виробництва з номенклатурою в десятки видів і підвидів. З одного боку це добре коли є вибір, але чим більший вибір тим складніше зробити вдалу покупку.
  Чому так багато дисків на ринку, все тому, що немає алмазного диска який ріже все, на будь-якому обладнанні і в будь-яких умовах. Всі ці умови змусили виробників алмазних дисків заглиблюватися в кастомізацію і робити безліч позицій. І це правильний шлях в конкурентному середовищі. На сьогоднішній день можна знайти алмазний диск на умовно будь-які гроші. Як же бути Вам, покупцеві, і не викинути свої кровні гроші? Перше що потрібно зробити - визначитися з обладнанням яким будете працювати, який матеріал і в якому обсязі потрібно різати. Якщо ви чітко визначилися, рекомендуємо Вам зателефонувати в будь-який профільний інтернет магазин і поділитися вашим завданням з вхідними даними з менеджером, який значно звузить вам асортимент для вибору. Далі буде складніше, тому що вам потрібно вибрати алмазний диск за ціною, і тут вибір досить великий.

  Ціна алмазного диска складається як правило з новизни технології та вартості матеріалів що використовуються при виготовленні алмазного диска. Вибравши найдешевший алмазний диск, не варто очікувати від нього приємною роботи і хороших економічних показників. Такі алмазні диски спроектовані для невеликих разових робіт із середніми матеріалами за складом. Техніко-економічні характеристики дисків залежать від безлічі факторів, деякі з них виявляються раптово, наприклад ступінь армуванні залізобетону, це найскладніший матеріал для різання.

"Промтовари" - інтернет магазин якісних алмазних дисків

  На закінчення, звертайтеся за покупкою алмазного інструменту в профільні компанії, як мінімум ви отримаєте грамотну консультацію і правильний підбір інструменту. У нашому інтернет-магазині ви можете купити сегментний алмазний диск торгової марки SUPERHARD а також отримати професійну консультацію. При виконанні різання слід подавати воду, для збільшення терміну експлуатації інструменту і його додаткового охолодження. Підходять для щоденного виконання робіт великих обсягів.
Наші менеджери на постійній основі проходять тренінги, спеціальне навчання та особисто присутні на об'єктах при тестуванні нових товарних позицій. Вони не з чуток знають як і в яких умовах працює кожен алмазний диск (коло).

Нам часто приходять в повідомлення найрізноманітніші запитання. Ми вирішили, спеціально для вас, зробити добірку найпопулярніших.

✅ Давайте розглянемо нижче їх.

📌 Чи підлягають відновленню алмазні диски?

Так, всі алмазні диски (кола) підлягають відновленню алмазних сегментів. І ми більше вам скажемо, що не тільки алмазні кола, а й алмазні коронки так само ми реставруємо!

Все проходить швидко і якісно! День у день!

Економте свої ресурси разом з нами!

📌 Які алмазні диски підходять для стінорізних машин?

Самі підходящі діаметри для установки алмазного диска на стіноріз йдуть від 800 до 1200 мм.

Моделі за які ми можемо поручиться:

Алмазний диск для стенорезной машини SUPERHARD 800 мм

Алмазний диск для стенорезной машини (ЗБК) SUPERHARD 900 мм

📌 Які алмазні диски самі стійки і ресурсні в 2022 році?

Останнім часом алмазні кола торгової марки SUPERHARD найпопулярніші.

Працюють з самими твердими будівельними матеріалами:

✔ Бетон;
✔ Бетон насичений арматурою різного діаметру;
✔ Цегла;
✔ Асфальт.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.