0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Стрижні клейові

Стрижні клейові

Стрижні для клейового пістолета – це витратний матеріал для термопістолета, який забезпечує швидке та надійне кріплення частин конструкції без пророблення в них отворів. Клейові стрижні, або термоклей – це чудова альтернатива цвяхам або болтам, вони забезпечать надійну фіксацію та дозволять заощадити час роботи.

Клейовий стрижень для термопістолета: принцип дії, сфера застосування

Стрижні для клейового пістолета купити варто, якщо ви робите ремонт у квартирі, займаєтеся виробництвом меблів або взуття, працюєте зі шкірою. Сфера застосування термопістолетів є максимально широкою. Ними виконують фіксацію елементів, герметизацію, прикрашають поверхні. За допомогою термопістолета можна склеювати дерев'яні, скляні, шкіряні, пластикові та навіть металеві елементи. Склейка дозволяє виключити ризик пошкоджень поверхонь і частин конструкції, чого добитися з цвяхами або болтами неможливо.
Клейовий стрижень без пістолета використовувати можна, але процес значно затягнеться, буде втрачено основні переваги цього варіанта фіксації деталей. У такому разі стікер нагрівається на пальнику. А оскільки необхідна температура може досягати 100-150 градусів, робота може бути небезпечною – тож рекомендуємо придбати термопістолет.

Як вибрати найкращі клейові стрижні?

Вибираючи набір стрижнів для клейового пістолета, орієнтуйтеся на такі критерії:

  • діаметр. Він залежить від параметрів магазину гарячого пістолета. Найпопулярніші на ринку – 7 та 11 міліметрів;
  • довжина, яка також визначається характеристиками інструмента. Зазвичай, варіюється в діапазоні 4-20 сантиметрів;
  • колір. Він грає не естетичну роль, а розповідає про склад та властивості клею. Універсальні прозорі чи білі підходять для склеювання будь-яких матеріалів. Всі різнокольорові непрозорі, за винятком чорного, теж універсальні, і підбираються під колір поверхні, яку ви хочете склеїти: наприклад, для зелених деталей візьміть зелені непрозорий клей, і його залишки будуть меншими. Жовті прозорі призначені для роботи з папером/картоном, деревом. Чорні та сірі використовуються як герметик або ізоляційний матеріал, ними ущільнюють шви, виконують ізоляцію провідників;
  • температура нагріву. Тут потрібно враховувати, який режим буде потрібно для з'єднання певної поверхні, а також температуру нагріву пістолета – якщо стікеру потрібно більше градусів, ніж може забезпечити інструмент, він просто не спрацює.

Необхідно звертати увагу на виробника і краще вибирати продукцію від відомих брендів – це дає певні гарантії якості.

Стрижні для клейового пістолета: ціна і від чого вона залежить

Загалом, якщо говорити про клейові стрижні, ціна їх невисока, тому особливої ​​потреби заощаджувати та шукати варіант дешевше немає. Тому орієнтуйтеся насамперед на технічні характеристики продукції. Залежить вартість кількості стрижнів у комплекті. Чим більший набір клейових стрижнів, тим дешевше він коштуватиме.

Де купити стрижні для клейового термопістолета?

Клейові стрижні купити за найдемократичнішими цінами ви можете в інтернет-магазині «Промтовари». У нашому каталозі величезний асортимент продукції, ми гарантуємо високу якість та демократичні ціни, організуємо швидку доставку до будь-якої точки України.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.