0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Свердла

0
84 грн.
0
84 грн.
Свердла

  Що таке свердло, і як воно виглядає, знає кожен. Якщо бути точним, то це інструмент, призначений для свердління отворів в твердих матеріалах. Але сучасні технології вимагають від виробника постійно розширювати модельний ряд, і зараз асортимент дуже великий. І справа не тільки в тому, для якого матеріалу призначене конкретне свердло. До речі, це може бути гіпсокартон, бетон (залізобетон), ДВП, деревина, натуральний або штучний камінь, керамічний, глиняний або силікатна цегла. Є свердла для МДФ, металів і сплавів, пластика (полімерів), кахельної плитки і т.д.

Свердла: види, класифікація, особливості конструкції

  Це раніше, щоб купити свердло, досить було знати діаметр отвору, який потрібно буде зробити. Потім класифікація передбачала наявність інструменту для металу, бетону і дерева. Зараз асортимент представлений набагато ширше, І свердло купити не так просто, якщо ви не професіонал. По конфігурації (формою, зовнішнім виглядом) свердлильний інструмент ділиться на такі категорії:

 • Спіральні. По суті це два зуба, які розташовані по спіралі. Утворилися канавки дозволяють виводити стружку і пил з отвору.
 • Гвинтові. Особливий вид, який дає можливість свердлити глибокі отвори, тому що така конструкція свердла дозволяє домогтися більшої довжини.
 • Пір'яні. Ріжуча кромка плоска, нагадує викрутку, тільки посередині є гостра піку. Зовні свердло має форму плоскої лопатки з носиком.
 • Кільцеві. По суті це коронка, призначена для різання отворів більшого діаметра, наприклад, коли необхідно зробити поглиблення підрозетника.
 • Конічні (конусові). Використовуються рідко, і тільки на виробництвах виробів, що мають ряд специфічних характеристик, включаючи конічної форми поглиблення.
 • Ступінчасті. У розрізі це конічна піраміда, кожен рівень якої відповідає стандартному розміру.

  Є ще більш специфічні види: одностороннього різання, метелик (балеринка), списоподібна, трубчасте, конструкція Форнстера, Жирова, Юдовіна і Масарновского, а також зенковочні. У відповідно до складності конструкції встановлюється ціна свердла. А на сайті компанії «ПРОМТОВАРИ» опублікований асортимент сверлильного інструменту, який дозволяє виконувати будь-які загальнобудівельні, складальні і монтажні роботи.

Які бувають свердла в залежності від призначення?

Залежно від цільового використання свердла діляться на наступні види:

 • Універсальні. Справляються з більшістю матеріалів, можуть бути використані в комплекті з малопотужної дрилем.
 • По дереву. Це інструмент спірального, гвинтового, кільцевого або пір'яного типу.
 • По металу. Роботи проводяться конічним, ступінчастим, спіральним інструментом.
 • По бетону. Інструмент з победітовим наконечником або алмазні коронки.
 • По кераміці, кахелю. Корончаті, пір'яні без зубів, свердла і кільцеві коронки з алмазним напиленням.
 • По пластику, полімеру. Спіральні, що забезпечують цілісність заготовки, не руйнує структуру, не перегрівається.

  Якщо вам потрібно свердло, ціна покупки може трохи збільшитися, якщо буде потрібно подовжувач або перехідник. З іншого боку, якщо замовлення комплексний, ви можете розраховувати на знижку. Іноді товари можна купити по акції. Чи вийде зробити це прямо зараз, запитуйте у менеджерів. Консультація безкоштовна, весь товар сертифікований, і доставляється в будь-яке місто України. Головне, щоб в ньому функціонувало відділення «Нової пошти».

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.