0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пневмоножиці

0
1 150 грн.
0
1 150 грн.
0
1 370 грн.
0
1 901 грн.
0
2 457 грн.
Пневмоножиці

  Пневмоножиці успішно застосовуються на виробництвах різної сфери. Це може бути цех металообробки, гірничодобувне підприємство, організація, яка веде демонтажні роботи, а також приватна майстерня або бригада, відповідальна за демонтаж споруд. Найчастіше купити пневмоножиці прагнуть ті, хто взяв підряд на знесення будівлі з залізобетону. Після того, як долотом руйнується бетон, необхідно порізати арматуру. І пневмо ножиці прекрасно справляються з поставленим завданням завдяки великою силою стиснення, не дивлячись на малі габарити і невелику масу інструменту.

Пневматичні ножиці: особливості, конструкція, принцип дії

  Всі пневмоножиці - ручний інструмент, і для роботи необхідний одна людина. Інструмент підключається до гнучкого шлангу, по якому від компресора з ресивером подається втиснути повітря. Потрапляючи в робочу камеру, він пускає в хід вузол, який, в свою чергу, утискує леза. Зараз можна купити пневмоножиці двох типів:

  • Гільйотинні пневмоножиці. Працюють за принципом звичайних ножиць. Є два леза, виготовлених з твердосплавних стали, які стискаються перепрещіваясь між собою. Між ними створюється тиск, достатній для того, щоб розрізати арматуру, прут, металопрокат або листове залізо.
  • Вирубні пневмоножиці. Якщо купити пневматичні ножиці вирубного типу, можна проробляти отвори в бетоні. При цьому роботи проводяться безшумно, якщо порівнювати роботу з тієї, що виробляється за допомогою пневмодолото. Пневмоножиці такого типу можна використовувати в закритих приміщеннях в умовах підвищеної вологості. Це пояснює те, чому вирубні пневмоножиці популярні в гірничодобувній галузі.

  Всі пневмоножиці, купити які ви можете в інтернет-магазині промислового обладнання «ПРОМТОВАРИ», пройшли європейську сертифікацію. Це означає, що застосування на виробництві не викликають нарікань з боку органів, відповідальних за дотримання техніки безпеки. Наявність сертифіката вказує також на те, що пневмоножиці є безпечним інструментом, і можуть використовуватися в приватних, домашніх майстернях.

Сертифіковані пневмоножиці: переваги, гідності, недоліки

  Так як недолік, яким володіють пневмоножиці всього один, краще почати з нього. Їх необхідно підключати до системи подачі стисненого повітря. Для цього необхідна розводка труб і шлангів, з підключеним компресором. Бажано встановити ресивер. Це резервуар для підтримки постійного тиску в системі навіть в період відключення компресора. Переваг, якими характеризують пневмоножиці, набагато більше:

  • Екологічна безпека. У цьому пневмо ножиці виграють у бензинових модифікацій.
  • Можливість використання в екстремальних умовах, коли вологість сильно підвищена. Електричні аналоги позбавлені цієї переваги.
  • Безшумність. Шум видає компресор, який може розташовуватися в іншому приміщенні, або за його межами.
  • Надійність. З огляду на простоту конструкції ножиці практично не ламаються, так як кількість механічних вузлів зведено до мінімуму.
  • Мінімальні витрати в період експлуатації. Расходник один - леза. В іншому пневмоножиці ні в чому не потребують.
  • Простота в обслуговуванні і в експлуатації. Це інструмент, що відрізняється простотою, і для роботи не потрібно мати спеціальних навичок і знань.

  Пневмоножиці в Україні продають не так багато фірм. Найпопулярніші бренди представлені на сайті «ПРОМТОВАРИ». Весь інструмент сертифікований, і на кожен товар надається гарантія. Доставляються ножиці по металу в будь-яке місто країни, де працює «Нова пошта». Діють знижки, проводяться акції, а значить, ви можете купити інструмент ще дешевше.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.