0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Дрилі

0
1 502 грн.
0
630 грн.
0
920 грн.
0
848 грн.
0
10 283 грн.
0
2 661 грн.
0
3 299 грн.
0
946 грн.
0
1 008 грн.
0
1 686 грн.
0
1 600 грн.
0
1 230 грн.
0
1 320 грн.
0
1 410 грн.
0
969 грн.
0
865 грн.
0
1 115 грн.
0
1 746 грн.
0
1 088 грн.
Дрилі

  Електричні дрилі - це спеціальний інструмент, який приводиться в дію за допомогою електроприводу від мережі і акумуляторів, і призначений для того різання отворів в стінах, перекриттях і твердих поверхнях.

Якими бувають електричні дрилі за принципом роботи?

  Класифікацій дрилів дуже багато. Зупинимося на принципі роботи цього електроінструменту, оскільки ручні електричні дрилі призначені для різних завдань і засновані на різному механізмі дії.

Електродрилі бувають:

  • Безударними. Її функція - свердління, і вона справляється з цим завданням відмінно - отвір буде акуратним, рівним, чистим і потрібного розміру. Безударні електричні дрилі підходять для роботи з крихкими і не дуже міцними матеріалами, наприклад, дерев'яними, пластиковими, гіпсокартонними.
  • Ударними. Основна функція ударні дрилі - свердління, але як бонус у неї є опція удару. Вона може працювати в двох режимах і справляється з твердими і надтвердими поверхнями. Вважається універсальної.
  • Кутовими. Електричні дрилі з завужені корпусом, з якими можна працювати в важкодоступних місцях. Чим менше кут, тим практичніше електроінструмент. Також часто оснащуються додатковою функцією шуруповерта.
  • Алмазного свердління. Це більш потужні електричні дрилі, якими можна свердлити отвори в твердих і надтвердих поверхнях, наприклад, в залізобетоні, граніті, камені, мармурі. Як оснащення в них використовуються алмазні коронки.
  • Дрилі-міксери. З їх допомогою не свердлять поверхні, а розмішують рідини, наприклад, бетонну суміш або фарбу, і сипучі будівельні матеріали. У таких моделях використовується дуже потужний мотор, у них висока швидкість, за рахунок чого ними можна легко і добре перемішати матеріал будь-якої в'язкості.

У каталозі магазина «Промтовари» представлені різні типи електродрилів з розширеними характеристиками і додатковим функціоналом.

Дриль ручна електрична: головні робочі параметри

Вирішуючи, яку електричну дриль купити, вивчіть їх технічні характеристики і робочі параметри. Найголовніші - це:

  • Потужність, від якої безпосередньо залежить продуктивність інструменту;
  • Максимальна швидкість, яка в електродрилі вимірюється в кількості оборотів;
  • Можливість вибору швидкісного режиму і регулювання швидкості;
  • Наявність додаткових функцій (насадок для шліфування, полірування);
  • Тип патрона, зі свердлами якого діаметру можна використовувати інструмент. В сучасних дрилях передбачено відразу два патрона, швидкозатискного і зубчастого типу.

Додаткові переваги - це невелика вага моделі, наявність ударостійкого корпусу, захисту від перепадів напруги. Варто звертати увагу і на компанію-виробник.

Дриль електрична: ціна

  Вартість електричної дрилі залежить від моделі - побутова або професійна, робочих параметрів електроінструменту, виробника і цінової політики магазину. Чим функціональніша і могутніше електродриль, тим вище її ціна. Якщо хочете купити дриль преміум-класу недорого, рекомендуємо замовити її в інтернет-магазині «Промтовари».

Купити електродриль в Україні вигідно - просто!

  Щоб виграти в ціні і отримати продукцію преміум-якості, рекомендуємо купити електродриль в інтернет магазині «Промтовари». Ми готові запропонувати кращі ціни, широкий асортимент і гарантії якості. Ви можете замовити електричну дриль в Дніпрі, Одесі, Вінниці, Києві, Харкові та інших містах, доставка проводиться в найкоротші терміни по всій Україні.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.