0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Біметалічні коронки

0
123 грн.
0
173 грн.
0
271 грн.
0
607 грн.
0
195 грн.
Біметалічні коронки

Коронка біметалічна - це оснащення для ручного Леонова и перфораторів, свердлильно верстатів. Коронка біметалічна в Києві (втім, як и в других регіонах України) - один з найбільш затребуваніх и популярних тіпів насадки. І в самому широкому асортименті смороду представлені в каталозі інтернет-магазину «Промтовари».

koronka-po-metallu-568411

Коронка біметал СФЕРА! Застосування

Біметалічні коронки нашли Широке! Застосування в будівництві, ремонті, ВИРОБНИЦТВІ меблів и роботи з металевих заготовками. З їх помощью роблять отвори заданого діаметра в поверхнях різного уровня міцності и кріхкості: в металі, дереві, склі, кахлі, камені.

Такі насадки Використовують з різнімі видами ручного електроінструменту (Леонова, перфораторами), а такоже зі стаціонарнімі свердлильний верстат. При віборі оснащення та патенти враховуваті НЕ только необхідній діаметр відчинити, но и габарити и Особливості інструменту, з Яким ви будете працювати.

Як вібрато коронки біметалічні?

Свердла підбіраються під конкретний матеріал, з Яким придется працювати. Так, для свердління отворів в металевих поверхнях Варто використовуват біметалічну коронку по металу. Если сплав надміцній, Який складається Головним чином з вісоковуглецевої Сталі з легуючімі добавками, вам знадобітіся биметаллическая коронка по нержавійці. А при роботі з дерев'яними перекриття, виробництва меблів майстер НЕ зможу обійтіся без біметалічною коронки по дереву. ОКРЕМІ насадки прізначені для свердління отворів в бетоні або камені, роботи зі склом и кахлем. Є й універсальні матеріали, Які дозволяють обробляті поверхні з різніх матеріалів, різної міцності, но все ж професіонали вважають за краще вібіраті спеціалізовану оснастку.

koronka-po-derevu-1

При віборі конкретної моделі, кроме матеріалу оброблюваної поверхні, та патенти, орієнтуватіся на Такі робочі Параметри:

  • Діаметр (розмір відчинив буде ВІДПОВІДАТИ діаметру свердла);
  • Глибина свердління (покаже максимальну Глибинне відчинив);
  • Тип з'єднання (хвостовика). В ідеалі, ВІН винен Повністю ВІДПОВІДАТИ посадкового місця вашого електроінструмента, но можна використовуват СПЕЦІАЛЬНІ перехідники (адаптери) для сінхронізації оснащення и дрелі / перфоратора;
  • Матеріал самой коронки - це повинен буті Міцний, довговічній и якісний сплав;
  • Виробник - купуючі продукцію відоміх брендів, ви отрімуєте певні гарантії якості.

Набір біметалевіх коронок: ви Готові до будь-якіх завдання

Если ви за родом своєї професійної ДІЯЛЬНОСТІ Постійно стікаєтеся з потребою свердління отворів в різніх поверхнях, Рекомендуємо купити готов набір біметалевіх насадок. У ньом ви знайдете насадки різного діаметру и різної довжина, что дозволити вам делать відчини будь-которого розміру и Глибинне. А Зручний кейс дозволити акуратно зберігаті свій інструмент, и жодної Свердел НЕ занапастив.

koronka-po-metallu-4

Біметалічна коронка: ВАРТІСТЬ

Коронки біметал істотно відрізняються за ціною. Їх ВАРТІСТЬ Залежить від особливо металевих сплаву, з которого смороду віготовлені, міцності, технічних характеристик.

Коронка біметалічна в Україні на кращих условиях

Купити біметалічну коронку вігідно ви можете в інтернет-магазині «Промтовари». Тут уявлень широкий вибір оснащення від кращих світовіх віробніків за низьких ценам и з гарантією якості. Представлені в каталозі и Готові набори біметалевіх коронок. Є доставка по Україні.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.