0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Точильно-шліфувальні верстати

-32%
Акція
0
12 880 грн.8 700 грн.
Точильно-шліфувальні верстати

  Точильно шліфувальний верстат - це різновид обладнання, призначеного для зачисних, заточувальних і доводочних робіт. Пристрій ще називають наждаком або точильної машиною. Використовуються для роботи з металами і деревом. Верстати даного типу встановлюються на промислових підприємствах і в ремонтних майстернях.

Види верстатів

  Є кілька основних видів точильно-шліфувального обладнання, що відрізняється один від одного за типом виконуваних операцій.
  Барабанний шліфувальний верстат. Відноситься до пласко калібрувальних пристроїв. У більшості випадків це обладнання використовують для роботи з деревом. З його допомогою легко калибруются і шліфуються дошки, дерев'яні деталі і рейки.
  Осциляційного шпиндельний шліфувальний верстат. Застосовується в деревообробній сфері. Особливості будови верстата дозволяють працювати з напівсферичними, круглими і криволінійними дерев'яними поверхнями.
  Шліфувально-полірувальний верстат. Дане обладнання виконує обробку деталей зі сталі, латуні, алюмінію або металевих сплавів. З його допомогою можна домогтися дзеркально-гладкої поверхні виробів. На таких верстатах полірують труби, металеві профілі та різні готові деталі.
  Стрічково-дисковий шліфувальний верстат. Це ще один різновид обладнання, в якому роль робочого інструмента грає стрічка, з нанесеним шаром абразивного речовини. Як правило, дані верстати використовують для роботи з деревом. Вони відносяться до універсального обладнання, так як роботу з деталями можна виконувати за допомогою стрічки і шліфувальних дисків.
  Тарілчасто-стрічковий шліфувальний верстат. Відноситься до категорії найбільш поширеного устаткування, яке застосовується в роботі з деревом. Пристрій використовують для чорнової і чистової обробки поверхонь. Крім цього, дане обладнання здатне вирівнювати кути, поводити зачистку деталей, що мають конусоподібну і циліндричну форму.

Класифікація верстатів

  Залежно від того, в якій області буде використовуватись обладнання, його ділять на універсальне і вузьконаправлене. Перша категорія верстатів обробляє будь-які інструменти, а друга спеціалізується на роботі з конкретним типом виробів. Наприклад, якщо верстат заточує свердла, то інші деталі на ньому обробити не вийде.
  До вузькоспрямованому типу відноситься також обладнання, яке виконує конкретну операцію, наприклад, верстат для шліфування кантів.

Крім цього точильні машини відрізняються один від одного видом оснастки, що використовується в роботі:

  • абразивні диски;
  • алмазні стрічки;
  • диски і стрічки.

Залежно від того, які види робіт будуть виконуватися на верстатах і з якою періодичністю, вони діляться на:

  • настільні;
  • підлогові;
  • на тумбі.

  Усі види обладнання мають просту конструкцію, працювати на них нескладно, а набір інструментів, які додаються до них, дозволяє виконувати операції різного плану. Сюди відносяться шліфувальні стрічки і кола, точильні камені та дротяні щітки.

Де купити точильно-шліфувальний верстат

Купити точильно шліфувальний верстат можна на сайті нашого інтернет - магазину. Тут представлений широкий вибір товарів даної категорії. На точільно- шліфувальний верстат ціна залежить від його виду і типу виконуваних робіт.
Ми здійснюємо доставку по всіх містах України. Оплатити замовлення ви можете зручним для вас способом. При виникненні питань ви завжди зможете звернутися до наших консультантів.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.