0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Бородки і кернери

0
372 грн.
Бородки і кернери

  Пробійний інструмент - це спеціальні ручні пристосування, які використовуються для пробивання отворів у стінах і перекриттях, листовому металі і заготовках, шкірі і м'яких поверхнях. Пробійний інструмент включає пробойники, добойником, борідки, кернери, шила. З нашими порадами, як вибрати пробійний інструмент, поділилися експерти інтернет-магазину «Промтовари».

Види пробійного інструменту

  Конструктивні особливості визначають різницю у функціональному призначенні пробійного інвентарю. Серед основних його видів необхідно виділити:

  • кернер. Являє собою тонкий металевий стрижень з конусоподібним наконечником на одному кінці. Щоб зробити отвір (наприклад, перед свердлильними роботами) майстер прикладає кернер стороною конуса на поверхню і вдаряє молотком по «потиличник» інструменту.
  • борідок. Цей же тип пробійного інструменту називають добойником. Зовні дуже схожий на кернер, проте його наконечник виконаний у формі усіченого конуса. Як і у випадку з описаним раніше видом пробійної інструменту, його прикладають до поверхні і наносять удар молотком. Однак в результаті буде не отвір, а лише мітка на листовому матеріалі.
  • пробійник. Це металевий стрижень з дуже гостро заточеним одним кінцем і держаком на протилежному боці. Використовується для різання отворів в шкірі, окремі види ручних пробійників підходять для роботи з тонкими металевими і залізними листами. Часто використовуються при виготовленні шкіргалантереї, взуття.

  У каталозі інтернет-гіпермаркету «Промтовари» представлені різні типи пробійного інструменту. Визначтеся, який вам потрібен, - і ви точно знайдете у нас необхідний кернер, добойник або борідок.

Як вибрати пробійний інструмент

Вибір пробійного інструменту грунтується на таких критеріях:

  • вид (кернер, борідок, пробійник, шило);
  • матеріал виготовлення кернера. Оптимальним варіантом вважається хромована або хромованадіевой сталь, тоді борідок або пробійник отримає максимальну довговічність і прослужить вам дуже довго. Хромована сталь володіє антикорозійними властивостями;
  • діаметр (варіюється в діапазоні від 0,8 до 2,4 міліметра). Підбирається під необхідний розмір отвору, який вам потрібно зробити;
  • наявність протектора. За рахунок цього кернер отримає максимальну безпеку, працювати з ним буде дуже зручно. Він утримує кернер в момент нанесення удару молотком, захищає руки майстра від удару;
  • виробник. Серед компаній, які випускають різний пробійний інструмент (кернери, борідки, пробійники, шила) варто відзначити Groz, STACO, STANLEY. Їхня продукція відповідає найвищим стандартам якості.

  У каталозі інтернет-гіпермаркету «Промтовари» представлено максимально широкий асортимент пробійної інструменту. Щоб вибрати потрібну модель кернера або пробійника, скористайтеся системою фільтрів в лівому куті сайту. Якщо ж у вас виникли складності, зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину по телефону або в Вайбере, вони проведуть індивідуальну консультацію і допоможуть з вибором.

Купити пробійний інструмент в інтернет-магазині «Промтовари» - вигідно!

  Пробійні інструмент в інтернет-магазині «Промтовари» представлено в самому широкому асортименті. Купити кернер, борідок, шило або пробійник від виробників зі світовим ім'ям, лідерами ринку, ви можете за найдемократичнішими цінами. Організуємо швидку доставку в будь-який населений пункт України. Відправлення - в день замовлення (за умови оформлення до 16.00).

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.