0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пилососи автомобільні

0
683 грн.
0
1 382 грн.
0
1 253 грн.
0
1 512 грн.
Пилососи автомобільні

Автомобільний пилосос – це спеціальна техніка, призначена для видалення та миття салону автомобіля. Він виконує сухе, а в деяких моделях і вологе прибирання і здатне видалити 99,9% дрібнодисперсного пилу. Розповідаємо, як обрати та де купити автопилосос недорого.

Навіщо варто купити автомобільний пилосос?

Автопилосос використовується на мийках, у СТО, купують його у служби таксі та для особистого автомобіля. Потужні автомобільні пилососи дозволяють якісно та швидко очистити салон автомобіля та замінюють хімчистку. На відміну від віника і ганчірки, пилосос наводить не візуальну чистоту, а реальну, повністю позбавляючи повітря від дрібнодисперсних (всього в 1 мікрон діаметром) частинок забруднень. Крім того, прибирання за допомогою пилососа займе набагато менше часу і вимагатиме мінімум сил. А оскільки це мобільна, портативна техніка, що часто працює на акумуляторах, його можна завжди тримати в багажнику і прибирати сміття оперативно, відразу після того, як воно утворилося.

Як вибрати найкращий автомобільний пилосос?

Вибираючи автопилосос (Україна), орієнтуйтеся на такі технічні характеристики:

  • потужність. Потужний автопилосос обов'язково потрібен, якщо ви алергік або працюєте в службі таксі та алергією можуть страждати пасажири. Вона може змінюватись в широкому діапазоні і безпосередньо забезпечує якість прибирання;
  • робочий тиск також впливає на продуктивність;
  • система фільтрації. Чим більше ступенів очищення та вище показник фільтрації, тим краще. У професійних моделях може досягати 99,99%;
  • тип харчування. Устаткування може бути мережним (працює від розетки) чи акумуляторним. Для автопилососа привід на акумуляторах буде оптимальним варіантом. Також дуже популярними є пневматичні автомобільні пилососи, які працюють на стиснутому повітрі;
  • наявність мішка (є моделі без нього), спосіб його очищення та заміни;
  • наявність систем захисту від перегріву та короткого замикання;
  • розміри та вага техніки. Компактність відіграє дуже високу роль у комфорті використання такої техніки.

Рекомендуємо купити автопилосос від відомого бренду. Це дасть впевненість у тому, що заявлені характеристики відповідають реальності – провідні виробники цінують свою репутацію, а тому суворо контролюють якість свого обладнання.

Автопилосос: ціна та фактори, які на неї впливають

Якщо ми говоримо про автомобільний пилосос, ціна залежить від цілком об'єктивних факторів. Насамперед це потужність та функціонал, тобто для яких режимів підходить техніка. На вартість впливає особливості системи фільтрації, габарити, виробник техніки та цінова політика продавця.

Де купити гарний автомобільний пилосос?

Вигідно купити автопилосос (Україна) допоможе інтернет-магазин «Промтовари». У нас ви знайдете найкращий пилосос у потрібному ціновому сегменті – від бюджетного до преміального, з різним рівнем потужності та принципом дії. Але яку б модель ви не обрали – ми гарантуємо якість, надійність та довговічність. Вас приємно здивують наші ціни, а швидка доставка в будь-який регіон дозволить зберегти час.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.