0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Ключи різні

0
567 грн.
0
445 грн.
0
445 грн.
0
170 грн.
0
445 грн.
0
567 грн.
0
615 грн.
0
625 грн.
0
625 грн.
0
506 грн.
0
565 грн.
0
1 779 грн.
0
1 316 грн.
0
1 742 грн.
0
200 грн.
0
695 грн.
0
1 804 грн.
0
509 грн.
0
204 грн.
Ключи різні

  Ключ - це ручний інструмент, який призначений для роботи з різьбовими кріпленнями (відкручування, закручування гайок, з'єднань). Цей інструмент є в робочому арсеналі практичних всіх майстрів, незалежно від їх спеціалізації. Однак часто виникає потреба купити ще один ключ, інструмент, який дозволить працювати з іншим типом кріплень або виконувати роботу в скрутному становищі.

Якими бувають інструменти ключі?

  Ключ - інструмент багатофункціональний, однак для роботи з різними кріпленнями застосовуються різні варіанти цього пристосування. Гайкові ключі відрізняються конструкцією і формою робочого профілю. Виділяють такі види цього інструменту:

 • ріжковий - найпростіший у використанні, за рахунок чого він став найпопулярнішим серед майстрів. Однак є мінус: при додатку надмірного зусилля, їм можна зламати кріплення;
 • розвідний - в ньому можна регулювати розмір зіву, що дозволяє працювати з кріпленнями різного діаметру. Як і розвідний, характеризується простою і надійною конструкцією;
 • накидний - повністю охоплює кріплення, забезпечуючи максимально надійну фіксацію;
 • трубний - для роботи з сантехнічними комунікаціями, каналізацією;
 • З-образний - з робочим профілем у формі букви С, охоплює кріплення з двох або трьох сторін;
 • торцевої - оптимальний варіант для роботи в умовах обмеженого простору, важкодоступних ділянках.
 • комбінований - двосторонній ключ, на одній стороні цього інструменту ріжковий профіль, на інший - накидний.

  Також виділимо такі види, як мультитул, TORX, шестигранний, Гайкова, заклепувальний, колінчастий. У каталозі інтернет-магазині представлені абсолютно всі типи ручних гайкових ключів в широкому асортименті розмірів робочого профілю.

Як вибрати гайковий ключ?

При виборі гайкового ключа орієнтуйтеся на такі критерії вибору інструменту:

 • вид (класифікація детально розглянута вище);
 • довжина (від 115 до 260 міліметрів);
 • розмір, визначає тип і діаметр кріплень, з якими можна буде працювати. Може варіюватися в діапазоні від 1,5 до 50 міліметрів. Окремо представлена розмірна сітка європейських модифікацій з робочим профілем типу TORX;
 • діаметр заклепок (2-10 міліметрів);
 • матеріал виготовлення. Це може бути CRV-Сталь, метал, сталь, хром-ванадієва сталь.

  При виборі ручного інструменту важливо звертати увагу на виробника. Хороші ключі представлені в лінійках таких виробників, як Berg, BLACK + DECKER, CMT, DNIPRO-М, Mighty Seven, Milwaukee, MTX, RIDGID, STACO, STANLEY, Stels, Utool, Vulkan, Whirlpower, Wiha, Wilton.

Універсальний інструмент: набір ключів

  Для виконання різного роду завдань і роботи з різними типами кріплень раціональніше купити готовий набір, в який входять універсальні і спеціальні моделі з різною формою і діаметром робочого профілю. Це виходить дешевше, ніж покупка інструменту поштучно. Плюс ви отримуєте зручний кейс для зберігання, і зможете зберігати весь свій робочий інструмент в ідеальному порядку. В інтернет-магазині «Промтовари» представлені набори ключів в асортименті.

Купити інструменти ключі за найкращими цінами

  Купити універсальний інструмент - ключі в асортименті - вигідно можна в інтернет-гіпермаркеті «Промтовари». У каталозі ви знайдете гайкові розвідні, накидні, торцеві, трубні і ключі-тріскачки різного діаметру. Є набори ключів, які дозволять справлятися з будь-якими завданнями. «Промтовари» - це гарантії якості, демократичні ціни, допомога в підборі інструмента і швидка доставка по всій Україні.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.