0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Заправні і мастильні пістолети

Заправні і мастильні пістолети

  Мастильні і заправні пістолети застосовуються практично на всіх СТО. Це пристрої, розроблені і сконструйовані для прискорення процесу заправки й змащення агрегатів. Будь-ремонтний, складальний цех, автозаправна станція повинні бути оснащені даними обладнанням. У будь-якому випадку крім заправних пістолетів для АЗС буде потрібно і додаткове обладнання, адже паливо масло і мастило повинна подаватися в мастильний або заправний пістолет під тиском. Крім мастильного потрібно і паливо-пістолет для заправки автомобілів, спецтехніки, будь-яких транспортних технічних засобів.

Чим для роздачі палива пістолети відрізняються від мастильних?

  Мастильні пістолети - це одна з категорій заправного устаткування. Якщо класифікувати весь представлений на ринку асортимент, то зараз розрізняють наступні типи пристроїв:

  • Заправний пістолет для дизельного палива.
  • Заправний пістолет для газу (купити можна в «Промтовари»).
  • Мастильний пістолет для заправки масла (синтетики, напівсинтетики і т.д.).
  • Заливний пістолет для бензину (з будь-яким октановим числом).

  Примітно те, що і мастильні пістолети і заправні пістолети купити можна в одному місці. Більш того, на сайті ви знайдете все необхідне обладнання, щоб оснастити СТО, автозаправку, ремонтний бокс або гараж.

Чи можна використовувати один і той же холодець і мастильна оснащення для різних рідин і в'язких мастил?

  Кожен тип обладнання розроблявся для окремої категорії прокачувати речовин. Якщо це роздавальник масла й змащення, його пропускна здатність буде нижче, ніж у модифікації, призначеної для заливки солярки чи бензину. Принципово пристрій не відрізняється, але відмінності все ж є, і якщо ви хочете оснастити станцію технічного обслуговування всім необхідним, купуйте комплект роздаткового обладнання. Тим більше, без промивання спеціальним розчином для промивання одне і те ж оснащення не можна використовувати для різних речовин: бензину і дизеля, масел різного типу.

Заправні пістолети: ціна, особливості, як правильно вибрати?

  Вибираючи товари, необхідно звертати увагу не стільки на вартість, скільки на технічні характеристики. Є короткий опис, а є докладний, де наведено перелік основних параметрів, експлуатаційних, в тому числі. Перелік критеріїв, за якими необхідно вибирати заправний і мастильне обладнання, виглядає наступним чином:

  • Виробник. На сайті представлена продукція виробників, продукція яких користується попитом.
  • Тип пристрою (продувний, заправний, мастильний і т.д.).
  • Продуктивність. Це обсяг мастила (для мастильних моделей) або палива (для заправних модифікацій), що прокачується в одиницю часу.
  • Тип. Тут мова йде не про те, мастильний або заправний. Тут градація передбачає поділ на типи: автоматичний, пневматичний, механічний.

  Важливо враховувати і характеристики кріпильних з'єднань. У розрахунок береться діаметр різьби (зовнішній, внутрішній), а також температурний режим, в якому доведеться працювати обладнанню. Додаткова класифікація заправних і мастильних дозаторів передбачає поділ відповідно до тиску, яке повинно бути в системі в процесі експлуатації.
  Все це необхідно враховувати. А, якщо після ознайомлення з характеристиками товару у вас залишаться питання, зв'яжіться з менеджером, і отримаєте безкоштовну консультацію. Мастильні і заправні пістолети в Україні можна замовити з доставкою. Для цього досить у заявці вказати, в яке відділення «Нової пошти» потрібно переслати покупку.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.