0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Приладдя для насосного обладнання

0
3 454 грн.
Приладдя для насосного обладнання

Купити приналежності для насосного обладнання

  Великою популярністю на ринку користуються комплектуючі до насоса. Мова йде про спеціальні пристрої, які створені для експлуатації в магістральному водопроводі або насосному обладнанні. Вони гарантують безпечну роботу насоса, продовжують термін потенційного використання.

Сфера застосування приладдя для насоса

  При тривалому застосуванні насосів збільшується шанс виникнення несправності або поломки. Часто обладнання дає збій через перегрів, надмірного застосування, забрудненої рідини, аномальної температури, перевантаження. Поломка не "змушує" власника купувати нове обладнання, можна замінити аксесуари для насоса, і, тим самим, не тільки продовжити його термін експлуатації, але ще і поліпшити функціонал. Приналежності використовуються при роботі з насосами і магістральним обладнанням. Виробники часто випускають універсальні аксесуари до насосів, які підходять відразу для декількох напрямків.
  Часто використовуються вали з ротором, внутрішні гільзи і ремкомплекти, оскільки, в основному, саме вони виходять з ладу через неправильну або надмірної експлуатації. На приналежності для насоса ціна встановлена доступна і встановити їх можна навіть без спеціальних знань і навичок, тому і на монтажі нових деталей користувач добре заощадить.

Технічні характеристики

  Всі аксесуари для насосів відрізняються своїми конструктивними особливостями і способами установки. Деякі з них призначені тільки для конкретного застосування і не можуть бути взаємозамінними. Перед тим, як приналежності для насоса купити, рекомендується перевірити їх технічні характеристики і маркування. Саме в описі найчастіше вказується потенційна сфера застосування.

Види аксесуарів для насоса:

  • мембрани;
  • манометри;
  • гідроакумулятори;
  • клапани зворотного ходу.

  Це найбільш популярні компоненти для насосів. В основному використовуються гумові мембрани. Вони вважаються головним елементом розширювального бака, можуть працювати, як при низьких, так і при високих температурах. Виріб витримує тиск до 10 бар і відрізняється своєю стійкістю до кисневого старіння. Мембрани ідеально підходять для установки насосних станцій, які використовуються для поливу, подали газів, водяної пари.
  Манометри застосовуються в системі для того, щоб контролювати робочий тиск потоку. Вони налаштовують роботу приладу. Перед тим, як купувати комплектуючі, варто дізнатися точний діаметр різьби, оскільки каталог переповнений різними варіантами.
  Гідроакумулятори дозволяють контролювати споживання води, енергії і економити простір, оскільки вони представляють собою невеликі розширювальні ємності, які до тисячі літрів можуть заповнюватися гарячої або холодною водою.

  Клапани зворотного ходу - запитувані запчастини для насоса. Вони підходять для поливу культурних рослин і газону. Насоси оснащують цією деталлю, щоб забезпечити моментальне отримання води відразу після запуску системи за умов одноразового заповнення магістралей.
  Також для ремонту насосів часто купують поплавці і реле тиску. Це найпростіші і недорогі аксесуари для насосних станцій, але без них система не буде працювати.
  Як правило, приналежності для насоса Україна використовує часто, тому виробники постійно розширюють асортимент. Каталог переповнений модернізованими варіантами комплектуючих, завдяки чому підходить модель знайдеться для будь-якої станції.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.