0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Долота, зубила металеві

0
316 грн.
0
4 080 грн.
0
759 грн.
0
1 310 грн.
0
432 грн.
0
658 грн.
Долота, зубила металеві

  Долото для перфоратора - це знімний ударний елемент, здатний зробити отвір в твердому матеріалі, будь то армований бетон, цегла, природний або штучний камінь. При цьому є безліч видів зубил, які відрізняються не тільки розмірами, а й формою перетину наконечника. У будь-якому випадку, якщо купити долото для перфоратора, вставити його замість свердла, в будь-якому будівельному матеріалі несучих конструкцій можна без зусиль зробити отвір. Причому воно може бути не тільки круглим, але і квадратним.

З чого зроблені зубила для перфоратора?

  Це високомарочний сталь. Часто використовується кований метал, здатний витримувати динамічне навантаження, зберігаючи при цьому достатню жорсткість. Максимальне навантаження приймає на себе наконечник. Це так званий переможе, яка не тупиться в результаті ударних впливів про частки твердого будівельного матеріалу. У будь-якому випадку відповідальні виробники прагнуть, щоб геометричні розміри, форма були ідеальними, а сплав був однаково щільним по всьому об'єму виробу, будь то долото або зубило.

Для яких цілей застосовується зубило або долото для перфоратора?

Долото може мати вигляд:

  • Піки з гострим конусовидним або пірамідовідним наконечником.
  • Лопатки різної ширини (наконечник нагадує плоску викрутку).
  • Закругленою, зігнутої лопатки. Це канавочники або штробильщик.
  • Складної конфігурації для свердління отворів квадратного перетину.
  • Відповідно за допомогою зубила і перфоратора можна проробляти отвори (наскрізні або глухі). Також будівельники успішно штробят стіни, а каменеобробників розколюють натуральний камінь.

Підбираємо долото або зубило для перфоратора

  Для початку визначаються з типом майбутніх робіт. Потім вибирають інструмент відповідної форми і розміру. Також враховують тип перфоратора і особливості кріплення. Підбирають долото (зубило) по виду хвостової частини, який і буде закріплений в перфораторі. Не менш важливими характеристиками є діаметр і матеріал, для якого виготовлено долото для перфоратора (ціна залежить і від цього). Для великого обсягу робіт вибирають шнековий ударний інструмент. Є зубила для перфоратора з однією або двома системами заглиблених, призначені для відводу пилу і крихти.

Приклади робіт, що виконуються за допомогою зубила (долота)

  Піка знадобиться в разі, коли необхідно зробити заглиблення в бетоні. Це необхідно при прокладці комунікацій, встановлення кріплення і т.д. Канальне зубило або долото для штробірованія використовується для пристрою борозенки під електропроводку, коли необхідно укласти проводу в стінах і вивести їх в місцях установки вимикачів або розеток. Для отримання отворів квадратного перетину використовуються спеціальні зубила з напрямних шнековим долотом з наконечником з міцного металу.

Догляд, заточка, відновлення долота (зубила)

  Після того, як ресурс буде вироблений, і ріжучий (ударна) кромка затупится, інструмент можна відновити. Цю роботу краще довірити професіоналам, особливо якщо наконечник деформувався. Заточуються долота (зубила) на спеціальних верстатах. Важливо, щоб метал мав температуру близько 110 градусів. Рівномірно знімається верхній шар напайки, а потім знімаються фаски, і формується конус правильної форми. Однак, з урахуванням невеликої вартості зубила (долота) це роблять рідко. Набагато простіше купити новий інструмент. А для професійного використання необхідно мати комплект зубил (доліт) для перфоратора, причому з запасом на випадок раптового виходу з ладу.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.