0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Агрегати для зняття фасок

0
195 400 грн.
1
64 477 грн.
0
132 222 грн.
0
163 171 грн.
0
196 320 грн.
0
636 094 грн.
0
230 938 грн.
0
0 грн.
0
74 606 грн.
0
56 982 грн.
Агрегати для зняття фасок

  При роботі з металом часто доводиться обробляти торці і крайки, наприклад, перед зварюванням. Це, звичайно, можна зробити підручними засобами, але результат завжди виходить не дуже хороший. Вихід - купити спеціальний агрегат для зняття фасок. Агрегат для зняття фасок ще називають факскознімачем - кромкоріз або фаскознімач по металу. Це механічне пристосування, яке дозволяє швидко і акуратно обробити торець труби, кромку листового металу, профілю і т.д. Розрізняють два типи агрегатів для зняття фасок: ручні, механізовані. Відповідно перші призначені для ручної обробки, а другі це щось на зразок верстата, який працює в автоматизованому режимі.

Типи інструменту для зняття фасок

На нашому сайті ви знайдете агрегати для зняття фасок будь-якого типу:

  • Гибочні, кромкогибочні.
  • Пневматичний.
  • Ручні агрегати для зняття фасок.
  • Для установки на УШМ.

  Окрема категорія універсальних агрегатів для зняття фасок - фацетно-фрезерні машини. Є пристосування для торцювання труб і листового заліза. Досконале природно, що купити фаскознімач по металу повинен кожен, хто займається металообробкою, слюсарними роботами, виробництвом устаткування, а також ті, хто його ремонтує. Коли необхідно провести заміну деталей і вузлів, виготовлених вручну, їх потрібно підготувати. В іншому випадку шви виходять нерівні, а значить, про естетику говорити не доводиться.

Додаткова класифікація агрегатів

  Ще одна класифікація агрегатів для зняття фасок - за типом приводу. Автоматизовані промислові верстати для зняття фасок з металу можуть бути електричними і пневматичними. Така ж градація присутній і в розряді ручного металообробного обладнання. Правда в цій категорії агрегатів є моделі, що працюють автономно (від акумулятора). Якщо фаскознімач, купити який ви зібралися, працює на стисненому повітрі, у вас в майстерні (в цеху) повинна бути пневматична система (компресор, ресивер, повітроводи і т.д.).

Для чого потрібен агрегат для зняття фасок по металу (Фаскознімачі)?

За допомогою таких агрегатів (керамічного фрезера по металу) ви зможете швидко і якісно:

  • Обробити товстостінні металеві вироби, товщина яких більше 4 міліметрів.
  • Підготувати елементи до зварювання. Тільки правильно оброблений стик гарантує герметичність з'єднання.
  • Обробити деталі з алюмінію завтовшки більше 2,5 мм, щоб їх можна було варити непокритими електродами.
  • Виключити ризик перекалки чавуну. Для цього попередня обробка кромок обов'язкове.

  Інструмент для різання та зняття фаски також можна використовувати для фінішної обробки виробів не тільки зі сталі, але і з будь-якого металу або сплаву. Тому у металлообработчіков це обладнання користується особливим попитом. Адже це інструмент для зняття задирок з фасок і торців, які з'являються, наприклад, після різання.

Фрезер для обробки крайок з доставкою по Україні

  Якщо вам потрібно купити фаскознімачі, ціна буде мінімальною, адже на нашому сайті представлені і недорогі моделі агрегатів для зняття фасок від кращих виробників металообробного інструменту. Обов'язково зв'яжіться з менеджером. Можливо, ви зможете купити керамічний фрезер по металу акцією. У будь-якому випадку уточніть розмір знижки. А забрати свій агрегат для зняття фасок ви можете самовивозом зі складу в Києві. Або ми перешлемо фаскознімач в будь-яке відділення «Нової Пошти». На всі товари, представлені в інтернет-магазині, ми надаємо гарантію.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.