0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Каністри для палива (бензину)

Каністри для палива (бензину)

  Ємності для ПММ повинні відповідати ряду вимог, так як паливо, масла й змащення відносяться до розряду легко займистих речовин. Каністри для палива повинні бути не просто герметичні. Їх виготовляють з матеріалів хімічно нейтральних, і здатних витримати вплив агресивних середовищ. Не секрет, що бензин і солярка роз'їдає навіть гуму і деякі полімери. Тому каністри для бензину і дизельного палива об'єднані в окремі категорії товарів, щоб вам простіше було знайти і вибрати потрібний варіант. А обсяг ємності під ПММ може бути будь-яким.

Ємності ПММ: класифікація, види, вимоги до безпеки

  Якщо оцінювати весь асортимент ємностей для перевезення паливно-мастильних матеріалів (ПММ), то зараз на ринку їх безліч, і щоб вибрати правильно, необхідно розуміти, якими достоїнствами і недоліками володіє кожен тип:

  • Залізні ємності для зберігання ПММ. Міцні, часто двошарові. Мінуси - проводять статичну електрику, схильні до корозії. Важать багато, рідко, але все ж втрачають герметичність в місцях пайки.
  • Алюмінієві ємності для зберігання ПММ. Міцні і легкі. Надійні і довговічні. Чи не іржавіють, що не окислюються. Але проводять статичної електрику. Такі каністри не течуть, так як їх часто роблять безшовним.
  • Пластмасові ємності для зберігання ПММ. Легкі, не проводять статичні електричні розряди. Чи не іржавіють, не гниють, зручні при транспортуванні. Мінус - ризик пошкодити при необережному поводженні.
  • Каністра пластикова для бензину повинна володіти хімічною стабільністю. Тому її виробляють із спеціально розробленого полімеру, який стійкий до впливу палива. Кришка прилягає щільно, що виключає протікання ПММ, навіть якщо ємність нахилити, або вона при транспортуванні впаде на бік. Така ємність легка, особливо в порожньому вигляді. Пластик сам по собі не горючий. При позамежних температурах він, звичайно, розплавиться, але така каністра не вибухне, як буває у випадку з залізними каністрами.

Класифікація ємностей по типу ПММ і призначенням

  Є наземні ємності для зберігання ПММ. Їх відрізняє великий обсяг. Такі баки в основному застосовуються в промисловості. До речі, часто резервуари для нафтопродуктів встановлюють нижче нульової позначки (під землею). Це вимоги техніки безпеки. Тим більше, що такий метод економить простір, і виключає перекидання полум'я на сусідню ємність з ПММ в разі загоряння. Але, для приватного користування ємність для ПММ таких обсягів не потрібні. Найпопулярнішими залишаються застарілі залізні каністри по 20 літрів. Зараз же їм на зміну прийшли невеликі ємності для ГСМ на 5 літрів.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.