0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Ковадла

Ковадла

  Ковадла досі застосовуються, і будуть застосовувати і далі, в технологіях гарячої та холодної ковки. За сотні років пристрій змінився не сильно. З'явилося отвір, за допомогою якого можна зігнути заготовку, модернізувалися типорозміри, зовнішній вигляд. Але головне це те, що сучасна ковадло виготовлена з високоміцної сталі. Вона не деформується, не сколюється, служить довго, не вимагаючи абсолютно ніякого догляду. Яку ковадло купити, щоб її було достатньо? Головне розуміти, що ви будете на ній робити надалі. А асортимент, пропонований кращими виробниками, представлений на сайті «ПРОМТОВАРИ».

Ковадло: ціна як привід для покупки

  Ковадлу купити не складно, тим більше дешеву. Але такий інструмент прослужить недовго. Трохи сильніше удар молота, і можливий відкол. Згодом поверхні, які повинні бути ідеально рівними стануть увігнутими. Важливо купити ковадло недорогу, але якісну. Це на вигляд все моделі залізні, і створюється враження, що всі вони досить міцні. Насправді це не так. Тому на сайті «ПРОМТОВАРИ» представлені товари тільки тих виробників, які вже зарекомендували себе на ринку інструментів для кування металу.

Елементи ковадли та їх функціональне призначення

В інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ» можна купити ковадло, яка є литим металевим виробом. Але воно складається з трьох частин:

  • Лице. Горизонтальна поверхня для розплющування металевих заготовок.
  • Роги. Конусоподібні виступи спереду і ззаду (у деяких моделей тільки спереду).
  • Лапи. Це свого роду вушка для болтового кріплення ковадла до верстата.

  Ціна ковадли залежить від складності виконання і маси (кількості витраченого матеріалу, маси). Рогу необхідні для згинання смуг і прутів.

Типи наковален

  Купити ковадло в Україні з доставкою не складає труднощів. Важливо правильно підібрати модель. Слід враховувати, що існує три типи ковадл:

  • Безрога. Масивна, прямокутна, без конусоподібних виступів.
  • Однорогі. Є один виступ, найчастіше він розташований спереду.
  • Дворогі. Мають по два виступи - в передній і задній частині.

  Також майте на увазі, що в продажу є модифікації з вертикальними отворами (круглого, квадратного або прямокутного перерізу). У такий ковадла ціна буде трохи вище, що виправдано функціональністю. Ці отвори дозволяє згинати заготовку під прямим кутом, витрачаючи мінімум зусиль, зберігаючи максимальну точність при формуванні кута згину.

Як обрати?

  Вибір визначає не вартість, а функціональність. Тому в першу чергу визначте, для яких саме робіт вам потрібен цей інструмент? Враховуйте масу виробів, які ви плануєте кувати. Якщо вона більша, відповідно необхідно купити масивну, важку ковадло. Для обробки невеликих заготовок досить легкої моделі, яка обійдеться дешевше. Беріть до уваги складність виробів, які будуть виготовлятися. Від цього залежить, чи потрібні вам роги, чи достатньо одного, або стануть в нагоді обидва. Також визначається необхідність в отворі.

  Є специфічна категорія оснащення для кування - шперакі. Вони невеликі за габаритами і масою, але цього достатньо, наприклад, для виготовлення ювелірних виробів. У деяких випадках одного пристрою недостатньо, і доведеться купувати дві, а то й три. Оформляючи заявку на таку поставку, обов'язково зв'яжіться з менеджером компанії «ПРОМТОВАРИ», щоб отримати знижку. Можливо, прямо сьогодні проводиться акція, і товари можна придбати за акційними цінами, що дозволить додатково заощадити.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.