0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Отбортовочні верстати

Отбортовочні верстати

Отбортовочні верстати для роботи з металом

  Сьогодні чорний і кольоровий листовий метал залишаються одними з найбільш затребуваних виробів у багатьох сферах життя людини. Матеріал потрібен як для виготовлення частини кожухів і корпусів різних апаратів, так і більш складних профілів. Для виконання всіх основних робіт потрібно відбортовочний верстат.

Основна сфера застосування отбортовочні верстата

  Основна область застосування отбортовочні верстата - виробництво гнуття операцій з металевими заготовками. Такими зазвичай виступають:

  • обшивальні елементи з листів металу;
  • труби і смуги;
  • елементи відводів та повітропроводів;
  • тонколисті пластини;
  • майбутні деталі різного устаткування і т.д.

  Крім цього, відбортовочний верстат потрібно для згинання, закручування, розгладження кромок виробів, їх різання, рифлення, отбортіровкі. Може кріпитися до робочого столу або ж встановлюватися підлоговим способом.
  В основному, відбортовочний верстат купити може знадобитися на велике виробництво або в майстерню, які спеціалізуються на авіа-, автомобіле- і приладобудуванні. Простота конструкції дозволяє згинати матеріали різної товщини, форми і розміру. Робочий витрачає значно менше зусиль при роботі з алюмінієм, оцинкованим, залізом і міддю шириною в межах 0,8-4 мм.
  Вибір отбортовочні верстата виправдовується великими обсягами роботи або значною товщиною листа (аж до максимальних показників).

Отбортовочні верстати: особливості та типи

Найголовніший критерій відмінності моделей - тип приводу. Вони бувають трьох видів.
  Ручний відбортовочний верстат здатний обробляти листи не товще 1,2 мм, а закріпити деталі і обертати вали можна за допомогою спеціальних ручок. Головна перевага - мобільність і компактність підходить для невеликих виробничих цехів через невеликої потужності, але вимагає постійної уваги і залучення працівника.
  Електричний привід отбортовочні верстата і деяких моделей з гідравлічним дозволяють згинати метал товщиною до 4 мм, що робить покупку актуальною для великих виробничих цехів. У роботу машина приводиться за допомогою двигуна, можна змінювати швидкість. При експлуатації обладнання руки працівника вільні, управляється воно пультом, що підвищує продуктивність.
  Отбортовочний верстат гідравлічного типу буває тільки стаціонарним, притискноївал опускається за допомогою гідравлічного циліндра, а ролики рухаються завдяки електричному мотору. Механізм зручний в обробці товстих матеріалів, висока продуктивність поєднується з малим споживанням електроенергії.

  У зацікавлених у купівлі може виникнути питання: яка на відбортовочний верстат ціна, і що на неї впливає? Один з основних факторів - вибір типу приводу. Як було зазначено, вони призначаються для виконання робіт в різних масштабах, від чого і слід відштовхуватися. Також слід звертати увагу на технічні параметри, специфіку конструкції. Враховуйте, який тип металу буде використовуватися постійно або частіше за інших.
  Виліт роликів відповідає за глибину обробки металевої поверхні, тому відбортовочний верстат з великим показником пропонує власнику більше технічних можливостей. Рекомендується звертати увагу на моделі з вильотом до 350 мм.
  Якщо ви хочете придбати відбортовочний верстат в Україні, але не знаєте де - звертайтеся в інтернет-магазин «Промтовари». Тут ви зможете з постійно поповнюється асортименту вибрати саме те, що вам потрібно.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.