0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Прес-маслянки тавотниці

0
542 грн.
0
445 грн.
Хіт продажу
0
224 грн.
0
390 грн.
0
270 грн.
0
326 грн.
0
105 грн.
0
110 грн.
Прес-маслянки тавотниці

  Комплект прес-масленок - набір обов'язкового приладдя, необхідних на кожній СТО. Це пристосування, призначене для нанесення мастила на механічні елементи конструкції агрегатів, які в процесі експлуатації переносять навантаження, тертя, і схильні до передчасного зносу. Ще одне призначення прес-маслянки (тавотниці) - нанесення захисного мастила на елементи, схильні до корозії. Найчастіше це деталі ходової частини автомобіля, двигуна машини, а також силові механізми деталей агрегатів, спецтехніки.

Що таке тавотниця для змащення і шприцевания?

  Така маслянка для машинного масла необхідна, щоб наносити мастило на елементи агрегату крапельним методом. Прес-маслянка дозволяє організувати також і безперервну подачу мастильної суміші, поки в ємності не закінчиться масло. Єдиний недолік тавотниці - необхідність періодичної дозаправки. Цей недолік відсутній, якщо користуватися не прес-маслянкою, а централізованою системою подачі мастила з дозуючим пістолетом. Але, коли кількість мастильних матеріалів невелике, вигідніше і зручніше користуватися тавотницею (один з різновидів прес-маслянок).

Тавотниця: принцип дії, пристрій, класифікація

Ручні тавотниці з прес-маслянками складаються з наступних елементів:

  • Пластиковий або металевий бак.
  • Залізний корпус з важільним механізмом.
  • Трубка або гнучкий шланг.
  • Прес-маслянка (дозатор мастила).

  Є прямі прес-маслянки. Це наконечник, що подає мастило уздовж осі подає трубки. Кутова прес-маслянка призначена для подачі масла під кутом до осі подачі води. Останній варіант є для змазування механічних деталей вузлів, які знаходяться у важкодоступних позначках агрегату.
  Коли потрібна прес-маслянка, купити краще кілька штук. В процесі обслуговування машини вам напевно буде корисна модель з пластиковим корпусом. Прес-маслянки - це найпростіший, найдешевший інструмент для змащування тертьових деталей. Досить заповнити ємність, стиснути її в руці, і мастило надійти через прес-маслянку (форсунку) на ділянку, куди направлено її сопло. Але є і більш складне пристосування з важільним механізмом. Переміщаючи важіль, ви створюєте тиск в робочій камері, звідки мастильна субстанція продавлюється в трубку, що подає.

Прес-маслянка: ціна наконечника, як здешевити виробництво ремонтних робіт?

  Прес-маслянки, купити які можна на сайті «ПРОМТОВАРИ», представлені в широкому асортименті. Прес-маслянки розрізняються по типорозміру, різьбі та діаметру вихідного отвору, а також кутом нахилу до осі: прес-маслянки прямі і кутові. Щоб зробити правильний вибір, необхідно знати всі ці параметри. Підбір ускладнюється, якщо потрібні різні прес-маслянки. Але це не привід для розладу, а спосіб заощадити гроші. Досить купити набір прес-маслюк, і проблема вирішена назавжди.
  У прес-маслюк ціна дешевше, якщо вони йдуть в комплекті. Але і в роздріб купити прес-маслянку в Україні не складно. На сайті представлені всілякі типорозміри, і кожен товар описаний докладно. Всі характеристики прес-маслянок представлені вашій увазі. А якщо потрібна буде допомога фахівця, ви завжди можете звернутися до менеджерів компанії «ПРОМТОВАРИ». Але навіть купуючи товари в роздріб, завжди можна заощадити як мінімум на доставці. Оформіть комплексне замовлення. Замовте, наприклад, прес-маслянку, мастильна обладнання, перехідники, ковпачки, пробійники тощо Тоді витрати на пересилку «Нової поштою» будуть мінімальними.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.