0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пневмовикрутки

Пневмовикрутки

  Пневмовикрутка - ефективний інструмент, призначений для вгвинчування саморізів. Вона ж використовується для закручування болтів і гайок. Причому пневмо викрутка дозволяє прискорити як процес складання, так і демонтаж конструкцій, вузлів і агрегатів. Сфера застосування дуже широка. Інструмент універсальний. Пневматична викрутка необхідна в складальному цеху, майстерні з виробництва меблів і т.д. Пневмовикрутка - обов'язковий інструмент в комплекті інших, використовуваних в будівництві. При цьому пневмовикрутка має низку переваг перед електричними шуруповертами.

Переваги пневматичної викрутки

  Якщо у електровикрутки є акумулятор, його доведеться заряджати. А значить, ресурс безперервної роботи обмежений. Постійне підключення до електромережі не дає можливість користуватися шуруповертом безперервно. Він може перегрітися. Пневмовикрутка повністю позбавлена даного недоліку. У ній немає електромотора, і перегріватися нічому. Вона працює на стисненому повітрі, який подається від ресивера, підключеного до компресора. Тому пневмовикрутка - кращий варіант для безперервного виробництва «на потоці» (конвеєр).

До числа додаткових переваг, якими володіє пневмовикрутка, відноситься:

  • Здатність працювати безупинно протягом всієї зміни.
  • Можливість використання в умовах агресивних середовищ.
  • Відсутність боязні вологи за умови абсолютної безпеки.
  • Невибагливість. Не вимагає спеціального догляду, обслуговування.
  • Довговічність. Електроніки та електрики немає, і нічого не згорить.
  • Повна автономність, відсутність залежності від стрибків напруги.

  Але головна перевага, яким володіє будь-яка пневмовикрутка, - ціна відповідає характеристикам. Чим вона вища, тим більше потужність і продуктивність.

Як влаштована і як працює пневмовикрутка?

  Пневмовикрутку купують ті, хто оснастив майстерню компресором. Якщо роботи виконуються за її межами, набувають мобільні компресорні станції (електричні, дизельні або бензинові). Тоді можна стверджувати, що пневмовикрутка стає абсолютно автономним пристроєм, здатним працювати в будь-яких умовах. Принцип дії наступний. Повітря проходить газорозподільний вузол, потрапляє в робочу камеру і пускає в хід перетворювач, який в свою чергу за допомогою редуктора розкручує патрон. Насадки змінні. Є пристосування для шурупів, болтів, гайок, шпильок, саморізів і т.д.

  Деякі моделі оснащуються додатково. Є електродриль з двома ручками, що дає можливість утримувати доволі важкі пневмовикрутку в правильному положенні. В асортимент входять модифікації з захистом від випадкового включення. Якщо викрутити, скажімо, болт неможливо, перевантаження не відбудеться, і пневмо викрутка з ладу не вийде. Повітря вийде через отсечной клапан. В даному випадку знадобиться пневморезак і пневмодрель, щоб зрізати капелюшок і висвердлити болт. Потім можна буде нарізати нову різьбу.

Кращі пневмовикрутки в Україні

  Говорячи про кращої моделі, ми маємо на увазі, що ви зможете підібрати пневмовикруткиа, що задовольняє вимогам виробництва і відведеного на покупку бюджету. На сайті компанії «ПРОМТОВАРИ» розміщені пропозиції провідних постачальників, продукція яких пройшла європейську сертифікацію. Це вказує на надійність, безпеку і якість, якими володіє кожна пневмо викрутка, представлена в інтернет-магазині. Діють знижки, надається гарантія. За додатковою інформацією звертайтеся до менеджерів.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.