0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Алмазний інструмент

0
856 грн.
1
1 430 грн.
0
1 200 грн.
0
1 300 грн.
2
1 350 грн.
1
1 200 грн.
0
1 630 грн.
1
1 400 грн.
0
1 700 грн.
0
1 500 грн.
1
1 500 грн.
1
1 500 грн.
Алмазний інструмент

Алмазний інструмент - це спеціальний інструмент створений для різання і свердління будівельних матеріалів таких як бетон, залізобетон, всі різновиди цегляної кладки, твердих оздоблювальних матеріалів керамограніта, плитки і т.д.

Даний розділ ділитися на категорії

Алмазні свердла, алмазні коронки, алмазні диски та інші розділи з важливим обладнанням і інструментом.

Алмазні свердла - цей вид інструменту призначений для свердління отворів в будівельних матеріалах дрилями і перфораторами відповідними технічними параметрами, потужністю обертів. Як правило вони виготовляються в діаметрах від 6 до 100 мм і застосовуються для монтажу та інсталяції сантехніки та інших предметів побуту.

Алмазні коронки - це спеціальний інструмент для свердління отворів в діапазоні діаметрів від 12 до 1000 мм застосовуються для свердління під розеткових отворів, і отворів під різні комунікації як при будівництві житла так і в промисловому будівництві, а також для свердління отворів під хімічні анкера.

Алмазні диски (кола) - призначені для різання всіх будівельних матеріалів і природного каменю. Випускаються в діапазоні діаметрів від 80 до 3000 мм. Застосовуються на обладнання: плиткорізах, ручних різчиках, стінорізні установки, верстатах для розпилювання твердих матеріалів. Інструмент даного зразка бренду Superhard можна відправити до нас на реставрацію.

Алмазні свердлильні установки - цей вид обладнання може бути як електричного типу так і гідравлічного. Призначений для роботи з таким інструментом як алмазні коронки для свердління отворів діаметра до 1000 мм в будівельних матеріалах.

Ручні різчики - вид устаткування призначеного для різання будівельних матеріалів. Вони бувають електричні, бензинові, гідравлічні і працюють з дисками від 230 до 600 мм в ручному режимі. Вони прості в експлуатації і не вимагають спеціальних навичок роботи оператора.
Стінорізні машини - спеціальний вид інструменту призначений для роботи алмазними дисками для різання будівельних матеріалів бетону, залізобетону, цегляної кладки при реконструкції і будівництві об'єктів інфраструктури. Цей вид обладнання буває як електричного типу так і гідравлічного. Працюють з дисками від 600 до 1500 мм.

Швонарезчики - вони бувають електричними, бензиновими, дизельними застосовуються для нарізки швів алмазними дисками від 300 до 1250 мм при будівництві бетонних, асфальтних покриттів при будівництві об'єктів інфраструктури, доріг, аеродромів.

Плиткорізи - малогабаритний тип електроінструмента застосовується для різання алмазними дисками оздоблювальних матеріалів плитки, керамограніта, каменю.

Алмазний інструмент офіційний сайт "Промтовари"

У нашому інтернет магазині можна купити алмазний інструмент в Україні, широкий асортимент обладнання для будь-яких завдань (Husqvarna, SUPERHADR, Eibenstock, DeWALT, Einhell та ін.). Все представлено дуже зручно. Доступне та просте опис позицій допоможе вам вибрати необхідні позиції товару.
  Наші досвідчені фахівці допоможуть вам підібрати інструмент та обладнання для вирішення вашого завдання. Практичний досвід наших менеджерів при буде корисний вам при виборі інструменту для вирішення навіть складних інженерних завдань. Ціни на наш алмазний інструмент Вас приємно здивують і не дадуть пройти повз.

Нам часто приходять в повідомлення найрізноманітніші запитання. Ми вирішили, спеціально для вас, зробити добірку найпопулярніших.

✅ Давайте розглянемо нижче їх.

📌 Що робити якщо вибір занадто великий і не можеш визначиться?

Асортимент нашого товару просто мега великий. Новачок може розгубитися і відразу не збагнути що потрібно, для чого і як.

Для цього завжди на зв'язку наші професійні менеджери з технічною освітою, які з задоволенням, абсолютно безкоштовно, проконсультують будь-якого з усіх питань.

Для початку вам потрібно визначиться для яких робіт інструмент вам потрібен, а далі вже буде простіше.

Для зв'язку з нами
Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.