0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Бокорізі

0
795 грн.
0
845 грн.
0
865 грн.
0
914 грн.
0
934 грн.
0
333 грн.
0
259 грн.
Бокорізі

  Бокорізи - це одна з різновидів кусачок. Різниця лише в формі і конфігурації ріжучої частини. Вона розташована збоку. Це дає можливість обрізати, наприклад, що стирчать зі стіни дроти врівень з її поверхнею. Шарнір, що з'єднує стулки зіву і рукояті, посилений. Такий пристрій оптимальне для виконання даного типу робіт. Якщо Бокоріз купити забули, доведеться обходитися іншим ріжучим інструментом, але жодні кусачки не обріжуть провід настільки близько до стіновий посержності. Тому бокорізи повинен бути у кожного в будинку, цеху, гаражі або майстерні.

Класифікація бокорезов: види, опис і основні технічні характеристики

  Купити бокорізи не складно. Складність може виникнути на момент прийняття рішення. Зараз на ринку будівельного інструменту представлено безліч модифікацій. Зовні вони схожі, але насправді кусачки відрізняються не тільки кольором ізоляційного матеріалу на ручках. Розрізняють бокорізи наступних видів:

  • Стандартні. Найбільша категорія ризиків, призначених для обрізання електропроводів і металевого дроту до 2,3 мм діаметром. Переваги - доступність. У таких бокорезов ціна завжди мінімальна, навіть якщо в інтернет-магазині представлена продукція провідних брендів.
  • Посилені. В даному випадку мова вже йде про професійних кусачки, призначених для виконання робіт підвищеної складності. Вони трохи дорожче, але такий бокоріз є в кожної слюсарній майстерні і в розпорядженні електриків, будівельників та представників інших професій.
  • Високовольтні. Сфера застосування - електромонтажні роботи. Поділяються на два підвиду. Один передбачає, що матеріалом для його виготовлення служить діелектрик. Другий - це кусачки з товстими діелектричними ручками. Об'єднує ці дві групи одна риса - рукоять не повинна бути слизькою, і тому на ній є шипи або насічки.
  • Міні-кусачки. Спеціальний інструмент, призначений для виконання робіт з особливою точністю. Застосовують співробітники майстерень, де ремонтують побутову техніку і виробниче електрообладнання, а також електроніку. Головне і, мабуть, єдина відмінність - мініатюрні розміри.

  Бокорізи представлені на ринку інструменту всього в чотирьох видах, проте навіть в цих умовах люди часто стикаються з труднощами вибору. Адже кожна категорія представлена великою кількістю моделей.

Як правильно підібрати бокорізи?

  Незважаючи на те, що у класичних бокорезов ціна нижче, краще вибирати професійні посилені модифікації. Простежте, щоб ручки були ізольовані. Альтернатива - посилена модель з діелектричного матеріалу. Це вбереже від ураження електричним струмом, якщо коли-небудь доведеться перерізати дроти під напругою. Цього робити не можна, але іноді люди забувають знеструмити приміщення, або не можуть це зробити через низку об'єктивних причин. А коли посилка прибуде, і прийде час її забирати, необхідно переконатися, що в зімкнутому положенні між лезами немає зазорів, а шарнір не люфтить.

  Замовити бокорізи можна в інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ». Тут завжди великий вибір інструменту, і можна паралельно докупити комплектуючі та витратні матеріали. Тоді на доставці вийде заощадити. А щоб економія була ще більше, перегляньте розділ з акційними товарами. Можливо, що там вже опубліковано пропозицію купити бокорізи зі знижкою. Якщо його там не виявиться, зв'язатися з менеджерами, і уточніть умови надання знижок. Всі товари, представлені на сторінках сайту, пройшли європейську сертифікацію, а значить з якості бокорезов сумніватися не доводиться.

Акції
-11%
Акція
0
Постійна пропозиція
2 880 грн.2 560 грн.
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
937 780 грн.751 750 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 780 грн.7 200 грн.
-34%
Акція
0
До закінчення акції
4 329 грн.2 849 грн.
-39%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 360 грн.3 270 грн.