0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Різьбонарізні масла

Різьбонарізні масла

  Резьбонарезочние масла - специфічний вид змащувальних рідин, які забезпечують максимальну якість результату нарізки. Різьба виходить ідеальна. Її параметри відповідають ГОСТу, з'єднання міцне, надійне, довговічне. Звичайне мінеральне масло в процесі різенарізальних робіт краще не використовувати. Це раніше так робили, тому що не було відповідних технологій. Зараз масло різьбонарізного віднесено в окремий клас мастильних речовин, використання яких гарантує правильно формування витків різьби.

Як працює масло для нарізки різьблення?

  Відразу необхідно зазначити, що різьбонарізна мастило універсальне. Воно використовується в будь-якому випадку, коли різьблення нарізається ручним інструментом, електричної резьбонарезной машинкою або на пневматичному різьбонарізному верстаті. Професіонали, які використовують різьбонарізне масло відзначили, що:

  • Витки виходять рівні, мають правильну форму, відповідають по кроку і т.д.
  • Виключений ризик появи відколів, грат і інших дефектів, що не виключено, якщо виробляти різьбонарізні роботи без масла, на суху.
  • Знос резьбонарезного інструменту мінімальний, термін служби збільшується, і як наслідок масло сприяє економії на матеріалах.
  • Різьбонарізні елементи і заготовка не перегріваються, не деформуються, не змінюють форму і розміри під дією температури.
  • Різьбонарізні змащувальні засоби дозволяють домогтися охолоджуючого ефекту, що позитивно позначається на результаті робіт.
  • В процесі робіт відсутній задимлення, елементи не покриваються гаром, що буває, якщо використовувати звичайне органічне або синтетичне машинне масло.

І навпаки, якщо відмовитися від використання резьбонарезной мастило, великий ризик зазнати збитків, пов'язані з тим, що може:

  • Вийти бракований виріб.
  • Зламатися нарізний інструмент.
  • Збільшиться витрата заготовок.
  • Устаткування потребують додаткового обслуговування.

  Знос нарізної обладнання мінімальний. Мастило дозволяє використовувати його в дбайливому режимі. Воно не виходить з ладу, і тому може працювати безперервно протягом всієї зміни. Не має потреби зупинки для заміни зіпсованих деталей, а також виключений ризик понести витрати на покупку нового інструменту.

  Крім того сучасне різьбонарізне масло, купити яке ви можете прямо зараз, це чітко вивірений склад. Консистенція може різна. Одні в'язкі, і нагадують пасту, інші рідкі, текучі. У продажу також є масла у вигляді спрею. Якому віддати перевагу - вирішувати вам. У будь-якому випадку це не просто масло, а антикорозійне засіб, і після завершення робіт різьблення буде захищена від впливу вологи. Хоча для консервації її все ж необхідно додатково обробити. Для цього є спеціальні різьбові масла, мастики, спреї. Їх теж можна придбати в інтернет-магазині «ПРОМТОВАРИ».

Різьбонарізні масла з доставкою по Україні: ціна оптом і в роздріб

  У разі оптової закупівлі вартість нарізний мастила буде мінімальною. Але навіть якщо ви вирішили купити зовсім трохи мастила, ціна може бути знижена за рахунок знижки. Це можливо, наприклад, у разі, коли замовлення комплексний, і різьбонарізний масло - лише одна із замовлених позицій. Яка знижка покладена саме вам - запитуйте у консультантів. І не забудьте перевірити, чи немає різьбовій мастила в переліку акційних товарів. Тоді ціна буде мінімальною. У будь-якому випадку ви купуєте якісну мастило, що пройшла європейську сертифікацію.

Акції
-20%
Акція
0
Постійна пропозиція
1 005 570 грн.806 090 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 119 грн.895 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
1 550 грн.1 240 грн.
-7%
Акція
0
Постійна пропозиція
8 340 грн.7 720 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
4 455 грн.3 564 грн.