0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Перетворювачі напруги

0
2 000 грн.
0
2 800 грн.
0
1 580 грн.
0
1 790 грн.
0
1 390 грн.
Перетворювачі напруги

Перетворювач напруги – це спеціальне обладнання, яке дозволить підзарядити невеликий за потужністю прилад (наприклад, мобільний телефон) на відстані від центральної електромережі, наприклад, в автомобілі. Це не генератор, він не створює електричний струм, а лише змінює характер напруги зі змінного на постійне. Однак у поїздках, при відключеннях електрики в будинки він зможе вас здорово виручити.

Навіщо потрібен автомобільний перетворювач напруги?

Перетворювач напруги для будинку чи автомобіля називають інвертором. Не варто плутати його з генератором - він не виробляє електричну напругу з інших типів енергії, а змінює характер струму.
За функціональним призначенням перетворювачі відрізняються. Автомобільні необхідні для живлення простого, малопотужного обладнання (наприклад, смартфона), вони підключаються до АКБ за допомогою спеціальних клем.
Більш потужні моделі використовуються для приватного будинку та квартири, як резервне джерело живлення для техніки з невисокою потужністю: телевізора, холодильника, мультиварки.
Окремо потрібно відзначити автономні перетворювачі, які включаються автоматично, коли напруги в центральних електромережах виходить за рамки регламентованого діапазону, та оснащуються зарядними пристроями, які живлять АКБ при підключенні до мережі.

Як вибрати перетворювач постійної напруги?

Вибираючи перетворювач напруги (Україна), орієнтуйтесь на такі технічні характеристики:

  • номінальна потужність, яка визначається потужністю встановленого у приладі транзистора. Цей параметр підбирається залежно від ваших потреб – якщо вам потрібен перетворювач лише для того, щоб заряджати смартфон у салоні авто, потужний прилад вам не потрібен;
  • напруга. Інвертор перетворює струм 220 В, однак параметри вхідного струму в ньому можуть відрізнятися.
  • синусоїдальність струму. Не всі інвертори підтримують вироблення синусоїда, дешевші моделі можуть виробляти лише меандр, подібний до синусоїди, з обмеженою сферою застосування;
  • виробник обладнання.

У каталозі кожної моделі додається докладний технічний опис, плюс є розширена система фільтрації, яка допоможе швидко підібрати оптимальний прилад. Однак, якщо ви сумніваєтеся, краще проконсультуватися зі спеціалістами інтернет-магазину «Промтовари».

Перетворювач напруги: ціна

Вартість перетворювача залежить від його робочих параметрів, в першу чергу від потужності, універсальності використання та виробника. Однак заощаджувати якість не варто – неякісний інвертор може спричинити коротке замикання, а як наслідок – пожежу.

Де купити перетворювач напруги в Україні на найкращих умовах?

Купити перетворювач напруги вигідно ви можете в інтернет-магазині "Промтовари". У нас ви знайдете гарантовано якісні інвертори у максимально широкому асортименті, за демократичними цінами. Організуємо швидку доставку до будь-якої точки України, відправка покупки здійснюється в день замовлення.

Акції
-30%
Акція
0
Постійна пропозиція
903 865 грн.631 190 грн.
-16%
Акція
0
Постійна пропозиція
7 494 грн.6 310 грн.
-45%
Акція
0
Постійна пропозиція
5 161 грн.2 860 грн.
-20%
Акція
0
До закінчення акції
7 102 грн.5 699 грн.
-35%
Акція
0
Постійна пропозиція
20 916 грн.13 510 грн.