0 грн.
Зробити замовлення| Тип двигуна: | Бензиновий |
| Потужність, к.с.: | 5.3 л.с. |
| Об'єм двигуна: | 187 см3 |
| Гарантія: | 12 міс |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Снігоприбиральник Honda HS 750 EA - практичне і зручне пристрій, призначений для очищення тротуарних доріжок без утворення подряпин. Снігоприбиральник оснащений 4-х тактним двигуном Honda GC190, потужністю в 5.3 кінських сили. Здатний за одну годину очистити до 29 тонн снігу. Цей пристрій значно економить час і сили на прибирання, ніж ручна роботу. Пристрій має систему легкого старту, що дозволить знизити зусилля на запуск двигуна на 30відсотків. Снігоприбиральник має компактні габарити і ергономічну конструкцію. Завдяки рукоятці і великим транспортувальним колесам, пристрій легко управляється і переміщається. Забезпечує за один похід очищення снігу шириною в 50 см.
Особливості та переваги:
- Зручна складна рукоять;
- Прогумований шнек;
- Надійний і витривалий двигун;
- Викид снігу до 10 метрів.
Причини для покупки снігоприбирача Honda HS 750 EA:
- Висока потужність;
- Японське якість;
- Відмінна ціна.
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Потужність, к.с. | 5.3 л.с. |
| Об'єм двигуна | 187 см3 |
| Ширина обробки | 50 см |
| Висота обробки | 30 см |
| Дальність викиду снігу | 10 м |
| Тип шнеку | Гумовий |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 1260x530x1030 мм |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 38 кг |
