0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вхідна напруга: | 260 В |
| Вихідна напруга: | 230 В |
| Вихідна потужність (VA): | 5000 Вт |
| Час перемикання: | 7 м/сек |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Стабілізатор напруги FORTE TVR-5000VA - відмінний помічник, який допоможе запобігти поломку побутових пристроїв при скачках напруги або короткого замикання. Стабілізатор - це надійне пристрій, який здатний працювати безперебійно і на протязі тривалого часу. Пристрій оснащений рядом систем, які спрямовані на запобігання перегріву, замикання і перепадах напруги в мережі. При спрацьовуванні однієї з цих систем, стабілізатор автоматично відновить свою роботу в частки секунди. Сам пристрій має невеликі габарити і малу вагу, тому зручний в перенесенні і не займе багато місця при установці. Варто відзначити досить тиху роботу пристрою, тому його можна встановити в робочому просторі.
Характеристики
Характеристики стабілізатора напруги
| Вхідна напруга | 260 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність (VA) | 5000 Вт |
| Час перемикання | 7 м/сек |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Коефіцієнт потужності | 97% |
| Точність вихідної напруги | +/-8% |
| Вольтметр | Аналоговий |
| Індикація | Аналогова |
| Клас захисту | IP 20 |
Відгуки
Немає відгуків про товар Стабілізатор напруги FORTE TVR-5000VA
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
