0 грн.
Зробити замовлення| Система охолодження: | Повітряна |
| Вхідна напруга: | 260 В |
| Вихідна напруга: | 230 В |
| Вихідна потужність (VA): | 2000 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Стабілізатор напруги FORTE TVR-2000VA - -практічное і надійне пристрій, призначений для захисту побутової техніки від стрибків в електромережі і короткого замикання. Стабілізатор має компактну конструкцію і невелику вагу, не займе багато місця при установці і зручний в перенесенні. При спрацьовуванні однієї з систем захисту, стабілізатор автоматично відновить свою роботу. Система повітряного охолодження підтримує рівний температурний баланс, тому пристрій може використовуватися безперервно. Пристрій має захист IP 20, яка забезпечить підвищену надійність і продовжує експлуатаційний термін. Стабілізатор може використовуватися при температурах від +5 до +45 С. Наявність панелі контролю і двох вольтметрів дозволить контролювати роботу пристрою і спостерігати поточні процеси.
| Система охолодження | Повітряна |
| Вхідна напруга | 260 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність (VA) | 2000 Вт |
| Час перемикання | 7 м/сек |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Коефіцієнт потужності | 97% |
| Точність вихідної напруги | +/-8% |
| Вольтметр | Аналоговий |
| Індикація | Аналогова |
| Клас захисту | IP 20 |
