0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Система охолодження: | Повітряна |
| Вхідна напруга: | 260 В |
| Вихідна напруга: | 230 В |
| Вихідна потужність (VA): | 2000 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Стабілізатор напруги FORTE TDR-2000VA - практичне і надійне пристрій, які захистить вашу техніку від перепадів напруги в мережі і короткого замикання. Стабілізатор виконаний в міцному корпусі і має невеликі габарити, що дозволяє його встановити в невеликому приміщенні. Стабілізатор має систему захисту від перегріву, замикання, низького або високого напруги. При спрацьовуванні однієї з цих систем, пристрій автоматично відновить свою роботу. Варто відзначити досить тиху роботу пристрою, тому його можливо встановити в робочих приміщеннях. Дана модель стабілізатора виробляє фільтрацію мережевих перешкод, при цьому не спотворюючи амплітуду.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики стабілізатора напруги
| Вхідна напруга | 260 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність (VA) | 2000 Вт |
| Час перемикання | 7 м/сек |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Коефіцієнт потужності | 97% |
| Точність вихідної напруги | +/-8% |
| Вольтметр | Цифровий |
| Індикація | Цифрова |
| Клас захисту | IP 20 |
Відгуки
Немає відгуків про товар Стабілізатор напруги FORTE TDR-2000VA
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
