0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Система охолодження: | Повітряна |
| Вхідна напруга: | 260 В |
| Вихідна напруга: | 230 В |
| Вихідна потужність (VA): | 5000 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Стабілізатор напруги FORTE TDR-500VA - довговічний і надійний прилад, призначений для стабільної та безперебійної роботи побутових приладів. Захищає техніку від стрибків напруги, проблеми в мережі і замикання. Сам стабілізатор має компактну конструкцію і невелику вагу, зручний в перенесенні і не займе багато місця для установки. Дана модель має сучасними системами захисту від перегріву, перебоїв, стрибків напруги і коротких замикань. При активації однієї з системи захисту, робота відновлюється автоматично.
Особливості та переваги:
- Швидко реагує на скачки в мережі;
- Надійний захист всіх електроприладів;
- Підходить для постійної експлуатації;
- Чи не спотворює форму напруги.
Характеристики
Характеристики двигуна та пристрою
| Система охолодження | Повітряна |
Характеристики стабілізатора напруги
| Вхідна напруга | 260 В |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Вихідна потужність (VA) | 5000 Вт |
| Час перемикання | 7 м/сек |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Коефіцієнт потужності | 97% |
| Точність вихідної напруги | +/-8% |
| Індикація | Цифрова |
| Клас захисту | IP 20 |
Відгуки
Немає відгуків про товар Стабілізатор напруги FORTE TDR-500VA
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар
