0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Двигун: | Електричний |
| Максимальний діаметр диска: | 180 мм |
| Тип шліфмашини: | Полірувальна |
| Напруга: | 230 В |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Шліфмашина полірувальна P 14-180 VD 1400Вт, 2кг FORTE - потужне обладнання для професійного використання
Основні характеристики:
- Потужність: 1400 Вт
- Вага: 2 кг
- Виробник: FORTE
Особливості та переваги шліфмашина полірувальної P 14-180 VD 1400Вт:
- Висока потужність - 1400 Вт дозволяє швидко та ефективно обробляти поверхні різних матеріалів.
- Легка вага - всього 2 кг, що робить роботу з інструментом комфортною та зручною.
- Висока якість - виробник FORTE відомий своїми надійними та довговічними інструментами.
- Широкий вибір матеріалів - шліфмашина полірувальна P 14-180 VD 1400Вт підходить для роботи з різними матеріалами, включаючи дерево, метал, пластик та інші.
Наш магазин надає широкий вибір якісного інструменту. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, включаючи такі великі міста, як Київ, Харків, Одеса, Дніпро та Львів. Ви можете бути впевнені в якості та надійності нашого обладнання - обирайте шліфмашина полірувальна P 14-180 VD 1400Вт, 2кг FORTE та досягайте відмінних результатів у своїй роботі.
Характеристики
Характеристики шліфмашини
| Двигун | Електричний |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Тип шліфмашини | Полірувальна |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів | 300 об/хв |
| Довжина шліфповерхні | 76 мм |
Загальні характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Защитный кожух; Боковая ручка |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 3.25 кг |
Це цікаво!
Штроблення стіни під проводку. Чим? Як?
Алмазні диски husqvarna. Види, застосування
Що таке грант для бізнесу? Як отримати, де шукати?
Яка шліфмашина краще, ексцентрикова або вібраційна?
Яка шліфувальна машина краще для дерева?
Чому кутова шліфувальна машина називається болгарка?
Яка шліфувальна машина краща, стрічкова або вібраційна?
Відгуки
Немає відгуків про товар Шліфмашина полірувальна P 14-180 VD 1400Вт, 2 кг FORTE
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар










