0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Основні характеристики
Всі характеристики
| Двигун: | Електричний |
| Максимальний діаметр диска: | 180 мм |
| Тип шліфмашини: | Полірувальна |
| Напруга: | 230 В |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Шліфувальна полірувальна машина P 12-180 V 1200Вт, 3,2кг FORTE
Опис товару:
Придбайте шліфувальну полірувальну машину P 12-180 V 1200Вт, 3,2кг FORTE та отримайте професійний інструмент для обробки різних поверхонь. Ця шліфувальна машина має потужність 1200 Вт і важить всього 3,2 кг, що забезпечує комфортне використання без втоми та напруження.Переваги товару:
- Висока потужність 1200 Вт для ефективної роботи- Легка вага 3,2 кг для зручності використання
- Можливість роботи з різними матеріалами
- Надійна конструкція для довговічності
- Зручна ергономічна рукоятка для поліпшення контролю та комфорту
Сфера застосування:
Шліфувальна полірувальна машина P 12-180 V 1200Вт, 3,2кг FORTE ідеально підходить для обробки різних матеріалів, таких як дерево, метал, пластик та камінь. Вона дозволяє видаляти ржавчину, шліфувати поверхні, видаляти стару фарбу, а також полірувати поверхні для досягнення блиску та сяйва.Доставка по всій Україні:
Наш магазин надає широкий вибір якісних інструментів, включаючи шліфувальну полірувальну машину P 12-180 V 1200Вт, 3,2кг FORTE. Ми здійснюємо доставку по всій Україні, включаючи такі великі міста, як Київ, Харків, Одеса, Дніпро та Львів. Оформіть замовлення прямо зараз та отримайте свій новий інструмент швидко та надійно.Характеристики
Характеристики шліфмашини
| Двигун | Електричний |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Тип шліфмашини | Полірувальна |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 1200 Вт |
| Число оборотів | 1000 об/хв; 4500 об/хв |
Загальні характеристики
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 36 міс |
| Комплектація | Рукоятка; Полировальная насадка; Шестигранный ключ; Комплект угольных щеток |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 3.2 кг |
Це цікаво!
Штроблення стіни під проводку. Чим? Як?
Алмазні диски husqvarna. Види, застосування
Що таке грант для бізнесу? Як отримати, де шукати?
Яка шліфмашина краще, ексцентрикова або вібраційна?
Яка шліфувальна машина краще для дерева?
Чому кутова шліфувальна машина називається болгарка?
Яка шліфувальна машина краща, стрічкова або вібраційна?
Відгуки
Немає відгуків про товар Шліфмашина полірувальна P 12-180 V 1200Вт, 3,2кг FORTE
Запитання
Бажаєте дізнатися більше? Задайте питання про товар










