0 грн.
Зробити замовлення| Двигун: | Електричний |
| Максимальний діаметр диска: | 125 мм |
| Тип шліфмашини: | Кутова (болгарка) |
| Потужність: | 900 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
FORTE EG9-125 - практичний і функціональний інструмент, який необхідний як в побуті, так і в професійній сфері. Болгарка оснащена потужним і продуктивним двигуном і має високу частоту обертання диска. Для сталевий роботи передбачені вентиляційні отвори, які підтримують рівний тепловий режим. Інструмент зручно лежить в руці і легко управляється. Додатковий комфорт забезпечить бічна рукоять. Болгарка має невеликі габарити і малу вагу.
Особливості та переваги:
- Витривалий двигун;
- Ергономічний дизайн;
- компактність;
- Відмінне співвідношення ціни та якості.
| Двигун | Електричний |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Тип шліфмашини | Кутова (болгарка) |
| Потужність | 900 Вт |
| Число оборотів | 11000 об/хв |
| Плавний запуск | Ні |
| Регулювання оборотів | Ні |
| Клас | Побутовий |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Ключ; Боковая ручка; Защитный кожух; Внутренний и наружный фланцы |
| Країна походження бренду | Україна |
| Вага | 1.4 кг |
Штроблення стіни під проводку. Чим? Як?
Алмазні диски husqvarna. Види, застосування
Що таке грант для бізнесу? Як отримати, де шукати?
Яка шліфмашина краще, ексцентрикова або вібраційна?
Яка шліфувальна машина краще для дерева?
Чому кутова шліфувальна машина називається болгарка?
Яка шліфувальна машина краща, стрічкова або вібраційна?










