0 грн.
Зробити замовлення| Двигун: | Електричний |
| Максимальний діаметр диска: | 125 мм |
| Тип шліфмашини: | Кутова (болгарка) |
| Потужність: | 1000 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Кутова шліфувальна машина FORTE EG 10-125 - потужний, багатофункціональний інструмент. Підходить як для домашнього майстра, так і для використання в професійній сфері. Використовується для різання, шліфування, зачищення і поліровки різних матеріалів. Болгарка оснащена потужним двигуном і здатна виконувати роботу при великих навантаженнях. Має міцну конструкцію, але в той же час невелика вага. Завдяки компактності, болгарка легко управляється і є досить маневреної.
Особливості та переваги:
- Трипозиційна бічна рукоять;
- Металевий корпус редуктора;
- Функція блокування шпинделя;
- Швидка зміна оснастки;
- Ергономічний і продуманий дизайн;
- Висока потужність і продуктивність.
| Двигун | Електричний |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Тип шліфмашини | Кутова (болгарка) |
| Потужність | 1000 Вт |
| Число оборотів | 11000 об/хв |
| Регулювання оборотів | Так |
| Клас | Професійний |
| Гарантія | 36 міс |
| Комплектація | Боковая ручка; Защитный кожух |
| Країна походження бренду | Україна |
| Вага | 2.2 кг |
Штроблення стіни під проводку. Чим? Як?
Алмазні диски husqvarna. Види, застосування
Що таке грант для бізнесу? Як отримати, де шукати?
Яка шліфмашина краще, ексцентрикова або вібраційна?
Яка шліфувальна машина краще для дерева?
Чому кутова шліфувальна машина називається болгарка?
Яка шліфувальна машина краща, стрічкова або вібраційна?










