0 грн.
Зробити замовлення| Двигун: | Електричний |
| Максимальний діаметр диска: | 180 мм |
| Тип шліфмашини: | Кутова (болгарка) |
| Потужність: | 1600 Вт |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Кутова FORTE EG16-180 - надійний і практичний побутовий інструмент, стане чудовою знахідкою для домашнього майстра. За допомогою даної болгарки можливо виконувати різання, шліфування і зачистку різних матеріалів. При наявності змінних дисків, список можливих робота значно розширюється. Болгарка оснащена потужним двигуном і має високу частоту обертів. Має компактну конструкцію і невелику вагу. За рахунок невеликих габаритів, зручно лежить в руці і легко управляється. Додаткова бічна рукоять забезпечить максимальний комфорт в роботі, і додасть повну керованість над інструментів.
Особливості та переваги:
- Наявність вентиляційних отворів;
- Безінструментального регулювання захисного кожуха;
- Металевий корпус редуктора;
- Блокування шпинделя;
- Додаткова обмотка якоря;
- Захист від ненавмисного включення;
- Трипозиційна бічна ручка.
| Двигун | Електричний |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Тип шліфмашини | Кутова (болгарка) |
| Потужність | 1600 Вт |
| Число оборотів | 8000 об/хв |
| Плавний запуск | Ні |
| Регулювання оборотів | Ні |
| Клас | Напівпрофесійний |
| Гарантія | 12 міс |
| Комплектація | Защитный кожух; Боковая ручка |
| Країна походження бренду | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
Штроблення стіни під проводку. Чим? Як?
Алмазні диски husqvarna. Види, застосування
Що таке грант для бізнесу? Як отримати, де шукати?
Яка шліфмашина краще, ексцентрикова або вібраційна?
Яка шліфувальна машина краще для дерева?
Чому кутова шліфувальна машина називається болгарка?
Яка шліфувальна машина краща, стрічкова або вібраційна?










