0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Holzstar
- Код товару: 56613-24
- Артикул: 5904125
- Наявність: Під замовлення
| Висота заготівлі: | 6 мм; 160 мм |
| Глибина стругання рейсмуса: | 3 мм |
| Глибина стругання фуганку: | 2 мм |
| Діапазон повороту упору стругання: | 90°; 45° |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
Фуговально-рейсмусовий станок Holzstar ADH 2540 (5904125): надійне обладнання для якісної обробки деревини
Фуговально-рейсмусовий станок Holzstar ADH 2540 (5904125) - це професійне обладнання, яке призначене для точної і ефективної обробки деревини. Станок має високу потужність 1800 Вт, що дозволяє справлятися з різними видами дерева. Він чудово підходить для використання в столярних майстернях, меблевих цехах та інших підприємствах, де потрібна обробка деревини.
Головні переваги станка Holzstar ADH 2540:
- Висока продуктивність і точність обробки
- Надійна конструкція і тривалий термін служби
- У комплекті поставки входять всі необхідні аксесуари, включаючи всмоктуючий шланг і мішок для стружки
- Легке налаштування і зручне використання
Станок має фуговальну і рейсмусову функції, що дозволяє здійснювати односторонню обробку деревини. Потужний двигун забезпечує обертання вала зі швидкістю 6700 обертів в хвилину, що забезпечує швидку і точну обробку матеріалу.
Фуганок оснащений столом розміром 1050х260 мм і довжиною стола фуганка 1050 мм, що забезпечує зручну і надійну підтримку заготовок. Ширина стругання складає 254 мм, а максимальна глибина стругання - 2 мм.
Рейсмусова частина станка має довжину стола рейсмуса 450 мм і ширину стола рейсмуса 254 мм. Завдяки цим параметрам, робота з великими заготовками стає легкою і зручною.
Застосування і матеріали
Фуговально-рейсмусовий станок Holzstar ADH 2540 ідеально підходить для обробки дерева. Його можна використовувати для створення деталей меблів, виготовлення плит і інших виробів з дерева. Завдяки можливості регулювання паралельного опору і кута повороту опору стругання, ви можете легко і точно обробляти дерево згідно зі своїми вимогами.
Чому покупка в нашому магазині вигідна?
В нашому магазині ми гарантуємо якість і надійність обладнання. Купуючи фуговально-рейсмусовий станок Holzstar ADH 2540 у нас, ви отримаєте гарантію на 12 місяців, а також комплектацію, включаючи всмоктуючий шланг, набір ножів і мішок для стружки.
Ми здійснюємо доставку по всій Україні, включаючи такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Львів та інші. Вам не доведеться турбуватися про те, як отримати ваше замовлення - ми доставимо його прямо до вас на двері.
Не пропустіть можливість збагатитися надійним обладнанням для обробки деревини. Замовляйте фуговально-рейсмусовий станок Holzstar ADH 2540 прямо зараз!
| Висота заготівлі | 6 мм; 160 мм |
| Глибина стругання рейсмуса | 3 мм |
| Глибина стругання фуганку | 2 мм |
| Діапазон повороту упору стругання | 90°; 45° |
| Довжина заготівлі | 250 мм |
| Опрацьований матеріал | Дерево |
| Паралельний упор | 610х122 мм |
| Тип верстата | Фугувально-рейсмусовий |
| Тип обробки | Односторонній |
| Частота | 50 гц |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга мережі | 230 В |
| Конструкція | Підлогова |
| Кількість обертів валу | 6700 об/хв |
| Довжина столу фуганка | 1050 мм |
| Ширина столу фуганка | 260 мм |
| Кількість ножів | 2 |
| Довжина столу рейсмусу | 450 мм |
| Ширина столу рейсмусу | 254 мм |
| Швидкість подачі | 8.5 м/хв |
| Ширина стругання | 254 мм |
| Вихід на аспірацію | 75 мм |
| Діаметр валу | 62 мм |
| Розмір столу фуганка | 1050х260 мм |
| Розмір столу реймусу | 450х254 мм |
| Товщина зняття стружки | 2 мм |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 1105х750х1075 мм |
| Комплектація | Всмоктуючий шланг 76х920 мм; Набір ножів; Мішок для стружки |
| Країна походження бренду | Німеччина |
| Вага | 87 кг |