0 грн.
Зробити замовлення- Виробник: Daishin
- Код товару: 19341-08
- Артикул: 2154416
- Наявність: Є в наявності
| Тип двигуна: | 4-тактний |
| Потужність: | 4.5 к.с. |
| Оберти двигуна: | 4000 об/хв |
| Тип палива: | Бензин |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Це цікаво!
- Відгуки
Всіми необхідними для ефективної експлуатації характеристиками має мотопомпа Daishin SCR-50R. Обладнання відноситься до портативних (переносних) мотопомп. Агрегат розроблений як для побутової, так і професійної експлуатації. Розглянемо, які важливі особливості має дана модель.
Область застосування
Мотопомпа від відомого японського виробника Daishin створена для швидкого перекачування великих обсягів рідини. Устаткування підійде для використання на таких об'єктах, як:
- городи, сади, виноградники, квітники;
- приватні, малоповерхові житлові будинки та дачі;
- фермерські господарства;
- об'єкти будівництва;
- вуличні басейни.
Мотопомпи Daishin Японія також допоможуть позбутися зайвої води на певній території після розливу річки або опадів. Наявність бензинового двигуна робить агрегат автономним і незалежним від джерела електропостачання.
Основні особливості та переваги товару
Бензинова мотопомпа укомплектована виробником усім необхідним для експлуатації. Комплектація включає хомути, шлангові з'єднувачі, фільтр попереднього очищення для рідини. Характеризується простою експлуатацією та не вимагає трудомісткого технічного обслуговування.
Основні експлуатаційні характеристики:
- двигун: бензиновий Robin EX 130, чотиритактний одноциліндровий, потужністю 3,2 кВт, або 4,5 к.с.;
- максимальна глибина паркану: до 8 м;
- діаметр патрубка: 50 мм;
- продуктивність: 520 л/хв;
- максимальна висота напору: 32 м;
- допустимий діаметр частинок 8 мм;
- маса: 26 кг;
- габарити: 55/39/45 см.
Водяні помпи для відкачування води мають такі особливості та переваги:
Висока продуктивність 520 л/хв
Протягом однієї хвилини мотопомпа перекачує 520 л рідини, що дозволить забезпечити зручний полив та зрошення ділянок, спустошення (наповнення) басейну, відкачування рідини після затоплення. Обладнання допомагає оперативно вирішити проблему відсутнього централізованого водопостачання у малоповерхових будинках.
Надійний двигун від виробника Robin потужністю 4,5 к.с.
Мотор оснащується повітряним охолодженням, що продовжує робочий ресурс і захищає від поломок. Також варто відзначити, що двигун економно споживає паливо (використовується бензин марки А-95), забезпечуючи високу продуктивність роботи мотопомпи.
Висота водяного стовпа, що досягає 32 м
Модель забезпечує швидку та ефективну подачу чистої води на другий та третій поверх будинку та на сільськогосподарські ділянки, що знаходяться на піднесеннях. Допустимий діаметр частинок до 8 мм.
Великий робочий ресурс
Надійний двигун у поєднанні з чавунною крильчаткою мотопомпи забезпечує ефективну та довговічну експлуатацію, в тому числі і в інтенсивному режимі.
Як купити?
Наш магазин інструментів та обладнання пропонує вигідні ціни та великий вибір товарів від відомих в Україні виробників. Купити все необхідне можна як онлайн, так і в телефонному режимі, вибравши зручний спосіб доставки та оплати. Доставка здійснюється в будь-який регіон, включаючи Київ. Оплатити товар можна післяплатою, переказом через онлайн-банкінг або за безготівковим розрахунком з ПДВ. Якщо потрібна допомога у виборі товарів, наші менеджери дадуть відповіді на всі запитання.
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Потужність | 4.5 к.с. |
| Оберти двигуна | 4000 об/хв |
| Тип палива | Бензин |
| Модель двигуна | Robin EX 130 |
| Об'єм двигуна | 126 см3 |
| Об'єм масляного картера | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 2.7 л |
| Тривалість автономної роботи | 3 год |
| Тип запуску | Ручний |
| Рекомендований тип масла | SAE 10W-30 |
| Виробник двигуна | Robin |
| Діаметр патрубка | 50 мм |
| Допустимий діаметр часток | 8 мм |
| Призначення | Для перекачування води; Для поливу |
| Продуктивність, л/хв | 520 л/хв |
| Продуктивність, м3/г | 31.2 м3/год |
| Тип перекачуваної рідини | Чиста вода |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Висота напору | 32 м |
| Матеріал крильчатки | Чавун |
| Гарантія | 12 міс |
| Габарити (ДхШхВ) | 550х390х450 мм |
| Комплектація | Набір патрубків |
| Країна походження бренду | Японія |
| Вага | 26 кг |








