0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: DeWALT
- Код товару: 22056-09
- Артикул: DT6691
- Наявність: Немає в наявності
| Гарантія: | 12 міс |
| Країна походження бренду: | США |
| Вид інструмента: | Свердло |
| Діаметр: | 14 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Оплата та доставка
- Відгуки
При виконанні ремонтних робіт часто потрібно свердління бетонних, цегляних, кам'яних поверхонь, а так само різних видів плитки, з чим відмінно справляється свердло DeWALT DT6691 "EXTREME". Твердосплавний інструмент виконує чистове акуратне свердління навіть самих твердих матеріалів при установці на дрилі і перфоратори з ударним режимом роботи. Виріб виконаний в діаметрі 14 мм з посиленою серцевиною, що робить оснастку невразливою до тяжких механічних навантажень. Робоча довжина інструменту становить 150 мм.
Галузь застосування:
Свердло DeWALT DT6691 "EXTREME" гарантує швидкісний свердління серії отворів, необхідних під установку кріплення і проведення різних видів комунікацій. Оснащення не перегрівається і здатна тривалий час зберігати ріжучі властивості, тим самим дозволяючи виконувати великі обсяги робіт.
Основні переваги DeWALT DT6691 "EXTREME":
- Свердло професійного класу для роботи з бетонними і кам'яними поверхнями;
- Твердосплавна пайка ріжучої частини діаметром 14 мм;
- Робоча довжина виробу - 150 мм, загальна - 200 мм;
- Посилена конструкція, стійка до зламу і важких навантажень;
- Універсальний хвостовик для установки на різні моделі дрилів і перфоратоов.
Купити свердло DeWALT DT6691 "EXTREME" можна в нашому інтернет-магазині "Промтовари". Інші розміри і види сверлильного інструменту на сайті представлений за найкращими цінами. Здійснюємо доставку в найкоротший термін по Києву і Україні.
| Вид інструмента | Свердло |
| Діаметр | 14 мм |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Робочий матеріал | Бетон; Штучний камінь; Цегла; Натуральний камінь; Плитка |
| Матеріал свердла | Твердосплавное |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Гарантія | 12 міс |
| Країна походження бренду | США |